Overwatch را به صورت رایگان بازی کنید

رسانه کلیک - فرصت طلایی پیش آمده را از دست ندهید و بهترین و پرفروش ترین عنوان ویدیویی سال میلادی ۲۰۱۶ یعنی بازی Overwatch را به صورت رایگان و به مدت محدود تجربه کنید.

Overwatch را به صورت رایگان بازی کنید

استودیوی «بلیزارد انترتینمنت» در جدیدترین بیانیه خود اعلام کرد که بزودی نسخه رایگان بازی پرطرفدار Overwatch را به مدت محدود در اختیار کاربران و بازی بازان تمامی پلتفرم ها از جمله ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی قرار می دهد. بنابراین، اگر هنوز هم در خرید بازی «آور واچ» مردد هستید و یا پایان هفته آزادی در پیش رو دارید، هرگز این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه روز ۳۱ شهریور به مدت چند روز با دریافت نسخه رایگان بازی «آور واچ» به تجربه آن بپردازید.

در این مدت محدود، شما به ۱۶ نقشه و ۲۵ قهرمان (تمامی قهرمانان بازی) در بخش‌ های مختلف نظیر بخش «بازی های سفارشی» Custom Games، بخش Quick Play و بخش Arcade دسترسی دارید. به علاوه، در این نسخه امکان به دست آوردن جعبه‌ های لوت، افزایش سطح لول (Level) و بازگشایی آیتم های سفارشی برای تمامی بازیکنان فراهم شده است.

پیش بینی می شود شرکت «بلیزارد» بزودی تخفیف ویژه و وسوسه انگیزی را بر روی نسخه های کنسولی و پی سی بازی «آور واچ» اعمال کند تا بازیکنانی که برای اولین بار موفق به تجربه این بازی می شوند، با قیمت مناسب تری نسخه نهایی را خریداری کنند.

در ادامه می توانید تاریخ و زمان دقیق شروع و پایان نسخه رایگان بازی «آور واچ» را مشاهده کنید:

  • زمان شروع: ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه روز ۳۱ شهریور سال ۹۶ (ساعت ۱۱:۰۰ دقیقه روز ۲۲ سپتامبر)
  • زمان پایان: ساعت ۱۰:۲۹ دقیقه قبل از ظهر روز ۴ مهر سال ۹۶ (ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه روز ۲۵ سپتامبر)

شایان ذکر است؛ کاربران و دارندگان دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان برای تجربه نسخه رایگان بازی Overwatch به ترتیب به حساب های کاربری «پلی استیشن پلاس» و «ایکس باکس لایو گلد» احتیاج دارند. از آنجا که تجربه بخش چند نفره عناوین ویدیویی بر روی دو کنسول مذکور مستلزم پرداخت هزینه جداگانه ای است و محتویات عنوان «آور واچ» تماما آنلاین بوده، بدین خاطر فقط و فقط مشترکین سرویس های PS Plus و Xbox Gold قادر به تجربه رایگان بازی هستند.

در طرف دیگر، کاربران پلتفرم رایانه شخصی به راحتی و بدون هیچ هزینه ای می توانند به نسخه رایگان بازی «آور واچ» دسترسی داشته باشند. اگر به دنبال تجربه نسخه رایگان و صد البته محدود این عنوان ویدیویی بر روی پی سی هستید، ابتدا لازم است در شبکه «بتل نت» عضو شوید و سپس با مراجعه به صفحه بازی، نسبت به دریافت و دانلود آن اقدام کنید.

کاربران نسخه کنسولی بازی نیز در زمان مقرر می توانند به شبکه های پلی استیشن استور و ایکس باکس لایو مراجعه کرده و به صورت رایگان این عنوان فوق العاده را دریافت و تجربه کنند. مجددا یادآوری می کنیم که شرط دسترسی به نسخه کنسولی بازی، عضویت در سرویس های «پلی استیشن پلاس» و «ایکس باکس گلد» است.

توجه داشته باشید پس از اتمام نسخه رایگان بازی «آور واچ» جای نگرانی برای دستاوردهای خود وجود ندارد چرا که تمامی دستاوردها، اچیومنت ها، امتیازات (XP) و پیشرفت ها در صورت خرید نسخه نهایی، به آن انتقال می یابد.

Overwatch

بازی مهیج و چالش برانگیز Overwatch در تاریخ ۲۴ می سال میلادی ۲۰۱۶ مصادف با ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ توسط استودیوی «بلیزارد انترتینمنت» (Blizzard Entertainment) بر روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

بدون شک بر هیچکس پوشیده نیست که استودیوی بازی ساز «بلیزارد انترتینمنت» در ساخت و توسعه عناوین ویدیویی آنلاین میدانی استعداد و مهارت ویژه ای دارد؛ به طوری که در سال میلادی ۲۰۰۴ با انتشار بازی «وارکرفت» به این موضوع پی بردیم. همچنین این استودیو به مدت طولانی از عناوین خود پشتیبانی می کند و با عرضه بروز رسان های متعدد، سعی در بهبود عملکرد بازی ها دارد. بدین خاطر در مراسم انتخاب بهترین بازی سال ۲۰۱۶ (The Game Awards)، بازی بی نظیر Overwatch با غلبه بر حریفان سرسخت از جمله Uncharted 4: A Thief's End، «تایتانفال ۲»، DOOM و غیره، جایزه بهترین بازی سال را اخذ کرد.

ارسال نظر