اسپاتیفای پیشنهاد خرید هلدینگ چینی Tencent را رد کرد!

رسانه کلیک – هلدینگ چینی Tencent به‌ تازگی پیشنهاد خرید اسپاتیفای (Spotify) را به این شرکت ارائه داده ولی اسپاتیفای این پیشنهاد را رد کرده است، این در حالی است که اسپاتیفای در سال گذشته ۵۶۸ میلیون دلار سرمایه از دست داد.

اسپاتیفای پیشنهاد خرید هلدینگ چینی Tencent را رد کرد!

اسپاتیفای (Spotify) در سال‌های اخیر به‌ عنوان یک شرکت مستقل شناخته‌ شده است، ولی در ماه‌های اخیر بعضی محاسبات مالی این شرکت به‌ هم‌ ریخته است. بر اساس گزارش ارائه‌ شده در وب‌سایت TechCrunch، اسپاتیفای در ماه‌های گذشته پیشنهاد خرید بسیار خوبی از هلدینگ چینی تنسنت (Tencent) داشته است.

این غول اینترنتی چینی پس از وی چت به سراغ اسپاتیفای آمد ولی اسپاتیفای دست رد به سینه‌اش زد.

سرویس‌های استریم موزیک محبوب در چین QQ Music و KuGou هستند و حالا تنسنت قصد دارد تا اسپاتیفای را هم به سرویس‌های استریم محبوب چینی اضافه کند.

جالب است بدانید که هیچکدام از شرکت‌های اسپاتیفای و تنسنت در رابطه با این موضوع صحبت رسمی نکرده‌اند و هیچ توضیحی در رابطه با این موضوع ارائه نشده است. این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران شانس موفقیت تنسنت را برای خرید اسپاتیفای بالا ارزیابی کرده‌اند.

اسپاتیفای هیچ حامی مالی مستقیمی ندارد و در سال ۲۰۱۶ حدود ۵۶۸ میلیون دلار از سرمایه خود را از دست‌ داده است، اما به عقیده بسیاری، اسپاتیفای هنوز شانس موفقیت دارد.

ارسال نظر