همکاری آمازون با پلتفرم Olo برای تحویل سریع غذا

رسانه کلیک - آمازون با شرکت‌های متعددی در حوزه تحویل غذا به همکاری پرداخته و به نظر می‌رسد در آینده نزدیک، جایگاه خود را در این زمینه تثبیت کند. حال خبرهای حاکی از همکاری آمازون با پلتفرم Olo به گوش می‌رسد.

همکاری آمازون با پلتفرم Olo برای تحویل سریع غذا

آمازون به تازگی همکاری خود را با شرکت اولو (Olo) آغاز کرده است. کاربران از طریق Olo می‌توانند به صورت مجازی غذا سفارش دهند. شرکت اولو در سرتاسر آمریکا با ۲۰۰ رستوران در ۴۰ هزار لوکیشن مختلف، قرارداد دارد.

پس از آغاز همکاری آمازون با پلتفرم Olo تنها رستوران‌های ایتالیایی Buca di Beppo با همکاری با این شرکت موافقت کرده‌اند که به نظر می‌رسد در آینده، سایر رستوران‌ها نیز در این زمینه اعلام آمادگی کنند.

آمازون در نظر دارد زمان تحویل غذا را به کمتر از یک ساعت کاهش دهد، اما متأسفانه در حال حاضر، تعداد رستوران‌هایی که با این سایت محبوب همکاری می‌کنند، محدود است. با این حال، آمازون به مشتریان خود قول داده تا در آینده این نزدیک این وعده را محقق سازد.

با انجام این طرح، آمازون با پلتفرم‌هایی مانند GrubHub و Caviar رقابت می‌کند که به دلیل حجم گسترده همکاری رستوران‌ها با این دو پلتفرم، آمازون راه طولانی در پیش دارد تا خود را هم تراز این پلتفرم‌ها کند.

جالب است بدانید آمازون به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، از دستگاه دیجیتالی خود، الکسا بهره گرفته است و کاربران می‌توانند از طریق گفت‌وگو با این دستیار هوشمند، غذای مورد علاقه خود را ظرف چند ثانیه سفارش دهند.

ارسال نظر