ClipboardNotifier کپی‌های موفقیت‌آمیز را به کاربران اعلام می‌کند

رسانه کلیک - یکی از مفیدترین کلیدهای میانبر، Ctrl + C است که کاربران را قادر می‌سازد تا هر متن و عکسی را که انتخاب کرده‌اند در Clipboard کپی کنند. 

ClipboardNotifier کپی‌های موفقیت‌آمیز را به کاربران اعلام می‌کند

بسیاری از افراد از طریق کلید میانبر Ctrl + C، متن‌ها و یا عکس‌های مورد علاقه خود را در Clipboard کپی می‌کنند اما گاهی این کلید میانبر کار نمی‌کند و متن‌های انتخاب شده، کپی نمی‌شوند.

اخیراً، نرم‌افزاری طراحی شده که در صورت کپی نشدن متن و تصاویر مورد نظر، به کاربر هشدار می‌دهد. دانلود و نحوه نصب ClipboardNotifier بسیار ساده و آسان است، به طوری که پس از دانلود، کاربر یک فایل زیپ شده را دریافت می‌کند که پس از باز کردن آن با دو فایل DLL و EXE مواجه می‌شود؛ با دو بار کلیک بر روی فایل EXE، نرم‌افزار به‌سادگی اجرا می‌شود.

پس از نصب ClipboardNotifier ، زمانی که این نرم‌افزار فعال است، پس از کپی هر متن و یا تصویر در قسمت پایین وسط صفحه‌نمایش با پیغام کپی موفقیت‌آمیز، مواجه می‌شود. برای غیر فعال کردن آن نیز باید روی آیکون نرم‌افزار راست‌کلیک و گزینه خروج انتخاب شود.

متأسفانه باید گفت این نرم‌افزار تنها در سیستم‌عامل ویندوز اجرا می‌شود و کاربران لینوکس و مک فعلاً نمی‌توانند ClipboardNotifier را دریافت کنند.

ارسال نظر