همراه اول اینترنت شبانه نامحدود رایگان ارائه می‌دهد

رسانه کلیک – همراه اول در طرحی جدید از ۱۰ مهر ماه تا پایان پاییز اینترنت شبانه نامحدود رایگان به مشترکان بسته‌های اینترنت نوترینو ارائه می‌دهد.

همراه اول اینترنت شبانه نامحدود رایگان ارائه می‌دهد

به گزارش کلیک ، شرکت همراه اول به عنوان اولین و برترین اپراتور تلفن همراه کشور اینترنت شبانه نامحدود رایگان به مشترکان بسته‌های اینترنت نوترینو ارائه می‌دهد. همراه اول در این طرح جدید از ۱۰ مهر ماه تا پایان پاییز به تمامی مشترکان بسته‌های دیتا از جمله مشترکان اعتباری و دائمی از ساعت ۳ بامداد تا ۹ صبح ترافیک نامحدود رایگان ارائه می‌دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی همراه اول، طرح ارائه اینترنت شبانه نامحدود رایگان شامل ترافیک اینترنت بین المللی و اینترنت ترافیک داخلی است که برای تمام مشترکان بسته‌های یک روزه، یک هفته، ۳ ماهه، ۶ ماهه، یکساله و سایر بسته‌های دیتای همراه اول و بسته‌های اینترنت هدیه طرح تعویض سیم کارت به یو سیم (۱۵ و ۲۰ گیگابایت) است. همچنین افرادی که از طریق درگاه‌های اصلی همراه اول و سایر درگاه‌ها نیز اقدام به خرید بسته اینترنت همراه اول کنند نیز اینترنت شبانه نامحدود رایگان را دریافت می‌کنند.

اینترنت شبانه نامحدود رایگان

فعالسازی اینترنت شبانه نامحدود رایگان به صورت خودکار

طرح جدید همراه اول به منظور ارائه اینترنت شبانه نامحدود رایگان به صورت خودکار برای تمامی مشترکان بسته دیتای همراه اول فعال شده است و نیاز به شماره گیری یا کد خاصی برای فعال سازی این طرح نیست.

لازم به ذکر است که مشترکان اینترنت تعرفه آزاد همراه اول شامل طرح جدید اینترنت شبانه رایگان نمی‌شوند و تنها تمامی مشترکان اعتباری و دائمی که از بسته‌های اینترنت همراه اول استفاده می‌کنند می‌توانند از اینترنت شبانه رایگان بهرمند شوند.

ارسال نظر