برخی دیگر از مشخصات Huawei Mate 10 Pro قبل از رویداد هواوی لو رفت

رسانه کلیک - شانزدهم اکتبر در رویداد هواوی، این شرکت از تلفن‌های هوشمند جدید خود رونمایی می‌کند اما در روزهای اخیر شاهد شایعات بسیار زیادی هستیم که مشخصات این خانواده را لو می‌دهند. اکنون برخی از مشخصات Huawei Mate 10 Pro لو رفته که در کمال تعجب این شرکت، آن‌ها را تأیید کرده است.

برخی دیگر از مشخصات Huawei Mate 10 Pro قبل از رویداد هواوی لو رفت

همان‌طور که می دانید، تاکنون شرکت هواوی تنها تولید چهار نسخه از سری Mate 10 را تأیید کرده بود. حال این شرکت به تازگی برخی از مشخصات ظاهری مدل Huawei Mate 10 Pro را نیز تأیید کرده است.

همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، صفحه‌ نمایش Huawei Mate 10 Pro لبه به لبه است و از هیچ دکمه فیزیکی در پنل جلویی این مدل استفاده نشده و گفته می‌شود، نسبت ابعاد این فبلت ۱۸:۲ است.

Mate 10 Pro

از سوی دیگر در پنل پشتی، شاهد دوربین‌ها و فلش‌های LED دوگانه هستیم که شرکت آلمانی لایکا ساخت این دوربین‌ها را به عهده گرفته است. علاوه بر آن حسگر اثر انگشت این دستگاه نیز در پشت آن تعبیه شده است. تمامی این آپشن‌ها در قسمت بالایی پنل و در بالای باتری این دستگاه قرار گرفته است.

همان‌طور که در خبرها آمده، به غیر از دو مدل Mate 10 و Mate 10 Pro، هواوی دو مدل دیگر Mate 10 Lite و Mate 10 Porsche Design را نیز در رویداد خود به علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

ارسال نظر