تایید شد؛ گوشی Mate 10 مجهز به اندروید اورئو است

رسانه کلیک – ویدیویی که اخیرا توسط هواوی منتشر شده و نماد این شرکت را در کنار لوگوی اندروید اورئو به تصویر می‌کشد، بکارگیری اندروید Oreo در Mate 10 را تایید می کند.

تایید شد؛ گوشی Mate 10 مجهز به اندروید اورئو است

چنانچه اخبار رسانه‌های مختلف را دنبال کرده باشید، می دانید که تنها دو روز دیگر به برگزاری مراسم رونمایی از پرچم‌دار جدید و قدرتمند هواوی یعنی Mate 10 باقی مانده است و این گوشی ۲۴ مهر در مونیخ آلمان رونمایی می‌شود.

به تازگی شرکت هواوی ویدیویی در رابطه با این گوشی منتشر کرده است که برخورداری این گوشی از اندروید ۸ را تایید می‌کند. در این ویدیو کادری نمایش داده می‌شود که در داخل آن نماد شرکت هواوی و لوگوی اندروید ۸ Oreo در کنار هم دیده می‌شود.

این ویدیو همچنین برخورداری Mate 10 از تراشه Kirin 970 را مورد تایید قرار داده است که بر پایه بهره‌مندی از هوش مصنوعی طراحی شده و هواوی نیز تبلیغات زیادی در مورد آن کرده است.

پبش‌بینی می‌شود هر دو گوشی Mate 10 و Mate 10 Pro مجهز به صفحه‌ نمایشی با نسبت تصویر ۱۸:۹ باشند. همچنین انتظار می‌رود طراحی قسمت عقب و جلوی هر دو گوشی تقریبا یکسان باشد که البته طبق تصاویر منتشر شده، حسگر اثر انگشت Mate 10 که در دکمه هوم آن تعبیه شده، در جلوی این گوشی قرار گرفته است.

ارسال نظر