Munchee شبکه اجتماعی که مشوق شکموها است!

رسانه کلیک – شبکه اجتماعی Munchee بر اساس تکنولوژی زنجیره بلوکی (blockchain) ساخته شده است و بر توصیه‌ها و بررسی غذاهای رستوران‌ها از طریق عکس و ویدیوها تمرکز دارد.

Munchee شبکه اجتماعی که مشوق شکموها است!

به گزارش خبرنگار کلیک ، وب سایت thenextweb در مطلبی نوشت؛ اگر قرار باشد با الهام گرفتن از اینستاگرام و Yelp یک سرویس جذاب طراحی کنیم که بر پایه فناوری بلوکی (Blockchain) ساخته شده باشد، بدون شک شبکه اجتماعی Munchee پدیدار می‌شود!

بد نیست بدانید Blockchain یا زنجیرهٔ بلوکی، یک مدل از پایگاه داده توزیع شده است که در ایجاد بیت کوین به جهان معرفی شد. این پایگاه داده به صورت مستمر فهرستی از رکوردها (رده‌ها) را که هر کدام به گزینه‌های قبلی فهرست ارجاع می‌شوند، حفظ می‌کند و بدین وسیله در مقابله با تضعیف یا بازنگری غیرمجاز تقویت می‌شود. در واقع با استفاده از فناوری زنجیره بلوکی می‌توان یک پلتفرم بدون واسطه طراحی کرد.

کاربران در شبکه اجتماعی Munchee قادر خواهند بود تا در ازای فعالیت‌های خود پاداش‌هایی مانند دریافت تخفیف بگیرند. چلسی لام ، مدیر عامل شرکت Munchee در این خصوص به TNW گفت: «کاربران می‌توانند برای فعالیت خود در شبکه پاداش بگیرند؛ ضمن آنکه کاربران از طریق راه‌های دیگری مانند دعوت از دوستان برای پیوستن به پلتفرم و یا سفارش غذا برای دوستان از رستوران‌هایی که جزو شرکای تجاری ما محسوب می‌شوند، می توانند بر امتیازهای خود بیفزایند».

سازندگان شبکه اجتماعی Munchee در رویداد معرفی آن در کالیفرنیا اعلام کردند که این پلتفرم اجتماعی مشوق کاربران و رستوران‌ها خواهد بود.

شبکه اجتماعی مانچی با هدف ارائه یک فرآیند بازبینی کاربر ، مبتنی بر Blockchain ایجاد شده است و رقیب اصلی وب سایت‌های نظارت بر رستوران مانند Google Places، Yelp،Zagat و FourSquare خواهد شد.

این برنامه که برای اولین بار در سال جاری برای iOS عرضه شد، بر توصیه‌ها و بررسی غذاهای رستوران‌ها از طریق عکس و ویدیوها تمرکز دارد. این برنامه همچنین می‌تواند به عنوان یک کانال بازاریابی برای رستوران‌ها عمل کند.

ارسال نظر