حذف پیام در واتس اپ برای کاربران این پیام‌رسان میسر شد

رسانه کلیک - حتماً برای شما هم پیش آمده که بلافاصله پس از ارسال پیامی پشیمان شوید و به دنبال پاک کردن آن باشید. حال، امکان حذف پیام در واتس اپ نظیر آنچه در تلگرام دیده‌ایم، برای کاربران فراهم شده است.

حذف پیام در واتس اپ برای کاربران این پیام‌رسان میسر شد

قابلیت حذف پیام در واتس اپ چه در گروه‌ها و چه مکالمات خصوصی به این پلتفرم اضافه شد و نحوه استفاده از آن بسیار راحت است؛ با ضربه بر پیامی که می‌خواهید پاک شود، گزینه حذف را انتخاب کرده و پس از آن، پیام حذف می‌شود. حتی می‌توانید چند پیام را به صورت همزمان پاک کنید. توجه داشته باشید، به جای پیامی که حذف کرده‌اید، پیام (This message was deleted) در صفحه گفتگو نمایان می‌شود.

با وجود اینکه این ویژگی کارایی بسیاری دارد، اما دارای محدودیت زمانی است و کاربران تنها ۷ دقیقه پس از ارسال فرصت دارند تا پیام را پاک کنند. دیگر محدودیت آن، این است که این ویژگی تنها در آخرین نسخه واتس اپ قابل اجرا است و اگر طرف مقابل شما واتس اپ را به‌روزرسانی نکرده باشد، نمی‌توانید از این گزینه استفاده کنید و یا در صورت استفاده، پیامی مبنی بر حذف ناموفق برای شما ارسال می‌شود.

گفته می‌شود روند واتس اپ در اعمال این تغییرات همچنان کند است و این ویژگی تنها برای برخی از کاربران فعال شده؛ به نظر می‌رسد سایر کاربران این پلتفرم محبوب، چاره‌ای جز انتظار ندارند.

ارسال نظر