دسته گل جدید اپل؛ کاربران آیفون 10 نمی توانند به موقع به تماس هایشان پاسخ دهند!

رسانه کلیک - آیفون 10 جدیدترین و متفاوت ترین گوشی اپل است. مدتی است که در رسانه های خارجی نواقص و باگ های این محصول خبرساز شده است. حال، مشکل جدید آیفون X که مانع پاسخ دادن به موقع کاربران به تماس های دریافتی شان شده در فضای مجازی دست به دست می چرخد!

دسته گل جدید اپل؛ کاربران آیفون 10 نمی توانند به موقع به تماس هایشان پاسخ دهند!

یک گوشی گران قیمت 999 دلاری یعنی گوشی هوشمندی بی نقص و بدون مشکل اما به نظر می رسد آیفون X این انتظار کاربرانش که برای خرید آن 999 دلار هزینه کرده اند را برآورده نکرده است چرا که در جدیدترین مشکل گزارش شده در این تلفن هوشمند دریافت تماس یعنی اصلی ترین وظیفه یک موبایل نیز با مشکلاتی همراه است.

به گزارش فایننشال تایمز کاربران آیفون X اپل به تازگی ادعا کرده اند که صفحه نمایش این گوشی هنگام دریافت تماس ورودی،10 ثانیه با تاخیر روشن می شود و به همین دلیل کاربر نمی تواند نام تماس گیرنده را مشاهده و حتی به تلفن پاسخ دهد. بسیاری از کاربران در کامنت های متعددی از اپل دلیل این مشکل را جویا شده اند و این مشکل را از طریق وب سایت و یا شبکه های اجتماعی با اپل در میان گذاشته اند.

فایننشال تایمز ادعا کرده که اپل در حال کار روی این مشکل است و اطلاعات لازم را از کاربران خود برای حل مشکل پیش آمده دریافت کرده هرچند هیچ اظهار نظر رسمی درباره علت اصلی وقوع این مشکل نکرده است.

برخی از کارشناسان معتقدند که مشکل به وجود آمده تنها یک نقص نرم افزاری است و آیفون X ایراد و باگ سخت افزاری ندارد این دسته از کارشناسان مدعی شده اند که با به روزرسانی های بعدی ios این مشکل به صورت خودکار حل می شود

مشکلات ریز و درشت چند وقت اخیر آیفون X برخی از کاربران و علاقه مندان به این گوشی گران قیمت را دلسرد کرده است و به نظر می رسد این مشکلات حتی در فروش این گوشی پرچم دار با قیمت نجومی نیز تاثیراتی داشته است.

باید دید اپل برای حل مشکل جدید آیفون X چه تدابیری اندیشیده است. به نظر نمی رسد مشکل روشن نشدن صفحه نمایش هنگام برقراری تماس های ورودی خیلی جدی باشد.

ارسال نظر