Her Story 2 در دست ساخت است

آقای Sam Barlow در سال 2015 بازی جدیدی به نام Her Story را برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، ای او اس و مک او اس منتشر کرد که این بازی توانست در میان گیمرها و کاربران محبوب شود و فروش بالایی را تجربه کند. موفقیت سری اول یک بازی، همیشه زمینه را برای ساخت نسخه های بعدی فراهم می کند و این قانون در مورد بازی Her Story نیز صدق می کند. به تازگی آقای Sam Barlow اعلام کرده است که بر روی نسخه دوم پروژه خود یعنی Her Story 2 کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

Her Story 2 در دست ساخت است

موفقیت سری اول یک بازی، همیشه زمینه را برای ساخت نسخه های بعدی فراهم می کند و این قانون در مورد بازی Her Story نیز صدق می کند. به تازگی آقای Sam Barlow اعلام کرده است که بر روی نسخه دوم پروژه خود یعنی Her Story 2 کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، آقای Sam Barlow، سازنده نسخه اول بازی Her Story، در شبکه بزرگ اجتماعی توییتر اعلام کرد که بر روی ادامه پروژه خود کار می کند و قصد دارد نسخه دوم بازی Her Story را برای کامپیوترهای شخصی دارای سیستم عامل ویندوز و مک او اس و همچنین سیستم عامل iOS منتشر کند. ایشان در شبکه توییتر اقدام به انتشار تصویری از داستان این بازی کرده است. البته این تصویر منتشر شده به شدت تار شده و متاسفانه نمی توانیم اطلاعاتی از داستان این بازی توسط تصویر منتشر شده به دست بیاوریم.

در پی این خبرها، یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر از آقای Sam Barlow سوالی در خصوص داستان نسخه بعدی بازی Her Story پرسیده است که آیا داستان این نسخه، ادامه داستان نسخه اول این بازی است یا خیر؟

آقای سم بارلو در پاسخ به سوال این کاربر اعلام کرد:

ساخته بعدی من از نظر داستانی هیچ ارتباطی با نسخه قبلی ندارد و داستان بازی Her Story 2 یک داستان منحصر به فردی خواهد بود.

- Sam Barlow (@mrsambarlow) January 25, 2016

لازم به ذکر است که در حال حاضر اطلاعاتی از نسخه دوم این بازی در دسترس نمی باشد و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی باشیم.

در پایان باید خدمت شما کاربران عزیز رسانه کلیک عرض کنیم که بازی Her Story در تاریخ 24 ماه ژوئن سال میلادی گذشته مصادف با 4 تیر ماه سال 1394 به صورت رسمی توسط آقای Sam Barlow برای سیستم عامل ویندوز، مک او اس و iOS منتشر شد. پس از عرضه این بازی، منتقدان شروع به بررسی این بازی کردند که خوشبختانه نمرات بسیار بالایی را به عنوان اعطا کردند به طوری که در شبکه استیم، نمره این بازی 9 از 10 و نمره Metacritic آن 4.5 از 5 است. با توجه به نمرات و محبوبیت این بازی، انتظار ما از نسخه بعدی بازی Her Story بسیار بالاست.

در پایان، دیدگاه شما در خصوص بازی Her Story چیست؟ آیا شما این بازی جذاب را تجربه کرده اید؟ این بازی را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه بزرگ کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247

ارسال نظر