تا ابد شاهد همکاری دو شرکت WWE و 2K خواهیم بود

در سال 2000 کمپانی THQ امتیاز سری بازی WWE 2K را برای خود به ثبت رسانید و در ماه می سال 2000 اولین سری از این فرانچایز را برای کنسول پلی استیشن کمپانی سونی عرضه کرد. پس از موفقیت این بازی و فروش بالای آن، این کمپانی تصمیم گرفت را سری WWE 2K را ادامه دهد. سرانجام در سال 2013 به دلیل مشکلات مالی و ورشکست شدن کمپانی THQ، استودیوی 2K Games امتیاز این فرانچایز را خریداری کرد و از آن تاریخ بخش 2K Sports کمپانی 2K Games مسئولیت ساخت ادامه این فرانچایز را بر عهده گرفت. بسیاری از گیمرها که طرفداران سرسخت این بازی بودند، از اتفاق پیش آمده ناراضی بودند و به نظر این گیمرها، استودیوی 2K Sports نتوانسته پتانسیل اصلی این بازی را حفظ کند. عده دیگری از گیمرها هم با این دسته مخالف هستند و به نظر این گروه، استودیوی 2کا گیمز توانسته این فرانچایز را بهتر از گذشته کند. اما برای ساخت این بازی تنها استودیوی ذکر شده مسئول نیست بلکه هر سال استودیوی 2K گیمز و کمپانی WWE با همکاری یکدیگر سری های جدید بازی WWE 2K را روانه بازار می کنند. به تازگی طبق خبرهای منتشر شده این دو کمپانی قصد همکاری طولانی مدت در کنار یکدیگر را در سر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

تا ابد شاهد همکاری دو شرکت WWE و 2K خواهیم بود

. پس از موفقیت این بازی و فروش بالای آن، این کمپانی تصمیم گرفت را سری WWE 2K را ادامه دهد. سرانجام در سال 2013 به دلیل مشکلات مالی و ورشکست شدن کمپانی THQ، استودیوی 2K Games امتیاز این فرانچایز را خریداری کرد و از آن تاریخ بخش 2K Sports کمپانی 2K Games مسئولیت ساخت ادامه این فرانچایز را بر عهده گرفت. بسیاری از گیمرها که طرفداران سرسخت این بازی بودند، از اتفاق پیش آمده ناراضی بودند و به نظر این گیمرها، استودیوی 2K Sports نتوانسته پتانسیل اصلی این بازی را حفظ کند. عده دیگری از گیمرها هم با این دسته مخالف هستند و به نظر این گروه، استودیوی 2کا گیمز توانسته این فرانچایز را بهتر از گذشته کند. اما برای ساخت این بازی تنها استودیوی ذکر شده مسئول نیست بلکه هر سال استودیوی 2K گیمز و کمپانی WWE با همکاری یکدیگر سری های جدید بازی WWE 2K را روانه بازار می کنند. به تازگی طبق خبرهای منتشر شده این دو کمپانی قصد همکاری طولانی مدت در کنار یکدیگر را در سر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، دو شرکت بزرگ 2K Games و WWE گویا از همکاری با یکدیگر راضی هستند قصد دارند که این همکاری را برای سال های زیاد ادامه دهند و ساخت سری بازی WWE 2K را با یکدیگر انجام دهند. بر اساس اطلاعات موجود در سراسر فضای مجازی، به تازگی کمپانی WWE قرارداد طولانی مدت را با استودیوی 2K Sports بسته است و این دو کمپانی قصد دارند که هر سال نسخه جدیدی از سری بازی WWE 2K را با همکاری یکدیگر روانه بازار کنند.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص این قرارداد بسته شده بین دو کمپانی 2K Games و WWE منتشر نشده و هنوز مدت این قرارداد به صورت رسمی اعلام نشده است. در این رابطه، مدتی پیش آقای David Ismailer، یکی از مدیران کمپانی توکا گیمز اعلام کرد:

ما خیلی خوشحال هستیم که قراردادمان را با کمپانی WWE برای سال های طولانی تمدید کردیم. ما برای سال های طولانی با یکدیگر همکاری خواهیم کرد.

البته مجوز بازی های ساخته شده توسط کمپانی توکا گیمز فقط مختص بازی های کنسول ها و رایانه های شخصی نخواهد بود و بازی های موبایل های هوشمند و همچنین محتویات اجتماعی نیز شامل می شود. طبق آخرین گزارش های منتشر شده، WWE SuperCard تا به امروز بیش از 9 میلیون بار دانلود شده است که این آمار نمایانگر محوبیت بازی ذکر شده می باشد.

در پایان این خبر خدمت شما کاربران عزیز رسانه کلیک عرض می کنیم که بازی WWE 2K16 در تاریخ 27 اکتبر سال 2015 توسط استودیوی Visual Concepts و Yuke's ساخته و توسط کمپانی 2K Sports برای کنسول های پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان منتشر شده است.

دیدگاه شما در خصوص همکاری دو کمپانی بزرگ 2K Games و WWE چیست؟ آیا شما با همکاری این دو کمپانی موافق هستید؟ این همکاری را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه بزرگ کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247

ارسال نظر