The Witness را زیاد کپی می کنند!

خوشبختانه یا متاسفانه این روزها بسیاری از گروه های هکری، بازی های ویدیویی جدید را به محض انتشار هک می کنند و به صورت رایگان در اختیار گیمرها و بازی باز ها قرار می دهند. عنوان The Witness نیز به محض انتشار هک شد و به صورت رایگان در سراسر فضای مجازی قابل دسترس قرار گرفت. گویا این امر باعث ناراحتی و نارضایتی سازندگان بازی The Witness شده است، به طوری که آقای Jonathan Blow مدتی پیش احضار نارضایتی کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

The Witness را زیاد کپی می کنند!

عنوان The Witness نیز به محض انتشار هک شد و به صورت رایگان در سراسر فضای مجازی قابل دسترس قرار گرفت. گویا این امر باعث ناراحتی و نارضایتی سازندگان بازی The Witness شده است، به طوری که آقای Jonathan Blow مدتی پیش احضار نارضایتی کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، آقای Jonathan Blow، سازنده بازی Braid، مدتی پیش در بیانیه ای اعلام کرد که بسیاری از گیمرها بازی The Witness را به صورت غیرقانونی تهیه می کنند و تنها عده ای محدود این بازی را به صورت قانونی از فروشگاه های بازی های ویدیویی خریداری می کنند. به همین علت سازندگان این بازی دوست داشتنی گله مند هستم. این امر باعث شده تا سازندگان در بازی آینده خود از قفل قدرتمند DRM استفاده کنند.

آقای Jonathan Blow این خبر را در شبکه بزرگ اجتماعی توییتر منتشر کرد. ایشان در توییتر نوشت:

گویا بازی The Witness در یک سایت بزرگ و معتبر torrent به صورت رایگان در دسترس می باشد.

وی در ادامه افزود:

متاسفانه تهیه بازی The Witness از روش غیرقانونی، به ما در توسعه بازی های جدید کمکی نمی کند. به همین خاطر ما در بازی بعدیمان از قفل قدرتمندی استفاده خواهیم کرد. البته هنوز چیزی مشخص نیست. من با اضافه کردن قفل به بازی مخالف هستم چرا که به نظر من همه گیمرها باید آزادی داشته باشند.

خالق و طراح Braid با عرضه بازی The Witness به دنیای گیم باز می گردد! در این بازی جهان باز گیمرها باید به سراغ اکتشافات جدید بروند و هدف بازی نیز یک داستان فلسفی پیچیده است که از طریق پازل مبتنی بر خط باید اکتشافات جدیدی پیدا کنند. بازی The Witness در تاریخ ۲۶ ژانویه سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای کنسول نسل هشتم کمپانی سونی (پلی استیشن ۴) و کامپیوترهای شخصی منتشر شد و هم اکنون شما علاقه مندان و گیمرها می توانید به تجربه این بازی بپردازید.

چند روز پیش نمرات و امتیازات این بازی منتشر شد. بر اساس نمرات منتشر شده، این بازی به خوبی مورد استقبال گیمرها قرار گرفته و نظر بسیاری از منتقدان را به دست آورده است. برای مثال وب سایت گیم اسپات نمره 9 از 10 را داده است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در خصوص بازی The Witness چیست؟ آیا شما این بازی را تا به امروز تجربه کرده اید؟ شما این بازی را به صورت قانونی تهیه کرده اید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

ارسال نظر