بتای The Division برای دومین بار تمدید شد

همان طور که اطلاع دارید، کمپانی بزرگ یوبی سافت از روز 28 ژانویه سال میلادی جاری نسخه بتای بازی بی نظیر و مورد انتظار Tom Clancy’s The Division را در اختیار گیمرها وطرفداران این بازی قرار داد. پس از باز شدن سرورها، بسیاری از گیمرها از این بازی راضی بودند و ساعت ها این نسخه آزمایشی را تجربه کردند. در واقع این روزها خبرها و مقاله های مختلفی در خصوص بازی Tom Clancy’s The Division در سراسر فضای مجازی منتشر می شود. به دلیل محبوبیت زیاد این نسخه، کمپانی یوبی سافت تصمیم گرفت تا نسخه بتای این عنوان را برای دومین بار تمدید کند تا گیمرها و کاربران بتوانند یک روز دیگر خودشان را با تجربه این نسخه بگذرانند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

بتای The Division برای دومین بار تمدید شد

پس از باز شدن سرورها، بسیاری از گیمرها از این بازی راضی بودند و ساعت ها این نسخه آزمایشی را تجربه کردند. در واقع این روزها خبرها و مقاله های مختلفی در خصوص بازی Tom Clancy's The Division در سراسر فضای مجازی منتشر می شود. به دلیل محبوبیت زیاد این نسخه، کمپانی یوبی سافت تصمیم گرفت تا نسخه بتای این عنوان را برای دومین بار تمدید کند تا گیمرها و کاربران بتوانند یک روز دیگر خودشان را با تجربه این نسخه بگذرانند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، کمپانی یوبی سافت روز گذشته به خاطر محبوبیت زیاد نسخه بتای بازی Tom Clancy's The Division، تصمیم گرفت، این نسخه بتا را که قرار بود تا 31 ژانویه سال میلادی جاری در دسترس گیمرها باشد، یک روز دیگر تمدید کند و گیمرها تا ساعت 3 AM PST روز دوشنبه (1 فبریه سال 2016) بتوانند این نسخه را تجربه کنند. درخواست ها برای تمدید دوباره این نسخه به قدری زیاد بود که گویا کمپانی یوبی سافت باز هم نسخه بتا را تمدید کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سراسر فضای مجازی، نسخه بتای بازی Tom Clancy's The Division یک روز دیگر تمدید شد و طرفداران و کاربران این بازی می توانند تا ساعت 3 AM PST روز سه شنبه (2 فبریه سال 2016) این نسخه را بازی کنند.

به عبارت دیگر، شما گیمرهای ایرانی می توانید تا ساعت 14 و 30 دقیقه روز سه شنبه (13 بهمن ماه سال 1394) به سرورهای نسخه بتای بازی Tom Clancy's The Division متصل شوید و نهایت لذت را از این بازی ببرید. پس این فرصت طلایی را از ندهید چرا که پس از زمان ذکر شده دیگر قادر به تجربه این بازی نخواهید بود و باید تا زمان انتشار نسخه نهایی بازی صبر کنید.

یکی از راه های تجربه نسخه بتای بازی Tom Clancy's The Division، پیش خرید کردن این بازی بود. راه دوم نیز ثبت نام در وب سایت رسمی این بازی بود که در این راه کمپانی یوبی سافت به صورت تصادفی به برخی از کاربران کدهایی را ارسال می کند تا گیمرها به کمک این کدها نسخه بتای بازی را فعال کنند. کمپانی یوبی سافت مدتی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که به تازگی کدهای جدیدی به کاربران جدید ارسال کرده است که این کاربران بتوانند این نسخه آزمایشی را بازی کنند. بنابراین اگر شما هم در وب سایت رسمی این بازی ثبت نام کرده اید، یک بار دیگر ایمیل هایتان را چک کنید چرا که ممکن است کمپانی یوبی سافت یکی از این کدها را برای شما ارسال کرده باشد.

نسخه بتای بازی The Division در تاریخ ۲۸ ژانویه سال میلادی جاری (مصادف با ۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۴) بر روی ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در اختیار کاربران و طرفداران این بازی قرار گرفت. سپس در روز 29 ژانویه مصادف با 9 بهمن ماه سال 1394، دارندگان کنسول پلی استیشن 4 به نسخه بتای این بازی دسترسی پیدا کردند. سرانجام بر اساس این خبر منتشر شده، نسخه بتای بازی برای تمامی پلتفرم ها تا تاریخ 2 فبریه قابل بازی خواهد بود.

داستان بازی مربوط به شیوع یک ویروس خطرناک در شهر بزرگ نیویورک است. این ویروس که به کمک پول در میان مردم منتقل می شود، کل شهر نیویورک را به آشوب کشانده است. همچنین در روز جمعه سیاه، زمانی که مردم برای خرید هدایای کریسمس به فروشگاه ها مراجعه می کنند، پول های زیادی را رد و بدل می کنند و در واقع جمعه سیاه بزرگترین روز رد و بدل پول در کشور آمریکا محسوب می شود. بنابراین این ویروس خطرناک در جمعه سیاه کل شهر را فرا می گیرد و زیبایی سال نو را از تمام مردم می گیرد. شما به کمک دوستانتان در نقش یک سرباز وظیفه دارید که شهر نیوروک را از فاجعه نجات دهید و نظم را در این شهر برقرار کنید.

متاسفانه بازی بی نظیر Tom Clancy's The Division قرار بود در سال گذشته میلادی به صورت رسمی عرضه شود اما به دلایل مختلف این بازی چندین بار با تاخیر مواجه شد و کمپانی یوبی سافت تاریخ انتشار این بازی تغییر داد. بنا به آخرین اطلاعات قابل دسترس، بازی Tom Clancy's The Division در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۱۸ اسنفد ماه سال ۱۳۹۴ برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن و همچنین کامیپوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamespot

ارسال نظر