دستور رسیدگی به تخلف احتمالی ایرانسل صادر شد/ تعرفه آزاد در صورت استفاده از فیلترشکن

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به اظهارات توییتری یکی از کاربران، دستور رسیدگی به تخلف احتمالی شرکت ایرانسل را داد.

دستور رسیدگی به تخلف احتمالی ایرانسل صادر شد/ تعرفه آزاد در صورت استفاده از فیلترشکن

به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصویری از صفحه مربوط به مقررات استفاده از اینترنت همراه یکی از اپراتورهای تلفن همراه و خطاب قرار دادن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتر نوشت: «آقای وزیر خبر دارید چه اتفاقی در ایرانسل و احتمالا سایر سرویس‌ ها در حال افتادن است؟!»

تخلف احتمالی شرکت ایرانسل

وی در تشریح این اتفاق گفت: ایرانسل اعلام کرده «در صورت استفاده از فیلترشکن، با وجود خریداری بسته اینترنت، هزینه بر اساس تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد». در سکوت دولت، به راحتی به خود حق می‌ دهند که حقوق مصرف‌ کننده را خدشه‌ دار کنند.

گفتنی است؛ با وجود اینکه بند مذکور در بخش نکته‌ های مربوط به خرید آنلاین بسته‌ های اینترنت همراه ایرانسل روی سایت این اپراتور در حال حاضر وجود ندارد، اما وزیر ارتباطات خبر از پیگیری این موضوع داد.

محمدجواد آذری جهرمی در واکنش به این موضوع طی توییتی اعلام کرد: ضمن تشکر از اطلاع‌ رسانی شما، از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواستم شکایت شما را از شرکت ایرانسل تا پایان روز یکشنبه رسیدگی کند و در صورت تخطی از مقررات، حقوق مصرف‌ کنندگان اعاده گردد.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: گزارش رسیدگی تخلف احتمالی شرکت ایرانسل تا پایان روز یکشنبه طی اطلاعیه‌ ای منتشر خواهد شد.

ارسال نظر