تاریخ انتشار نسخه PS4 بازی Rise of Tomb Raider مشخص شد

متاسفانه کمپانی های بازی ساز همچنان تاریخ انتشار برخی از بازی های مورد انتظار را مشخص نکرده اند. در این هنگام شایعه های زیادی در خصوص تاریخ انتشار بازی ها منتشر می شوند که نمی توان به این شایعه ها اعتماد کرد. خرده فروش بزرگ آمازون بیشتر مواقع اقدام به اعلام تاریخ انتشار بازی های ویدیویی می کند که خوشبختانه در بیشتر مواقع این تاریخ ها صحت دارند! یکی از بازی های مورد انتظار کنسول پلی استیشن 4، بازی Rise of the Tomb Raider است که کمپانی Square Enix تا به امروز تاریخ انتشار این نسخه را مشخص نکرده است. به تازگی خرده فروش بزرگ آمازون تاریخ انتشار این بازی را بر روی خروجی وب سایت خود قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

تاریخ انتشار نسخه PS4 بازی Rise of Tomb Raider مشخص شد

خرده فروش بزرگ آمازون بیشتر مواقع اقدام به اعلام تاریخ انتشار بازی های ویدیویی می کند که خوشبختانه در بیشتر مواقع این تاریخ ها صحت دارند! یکی از بازی های مورد انتظار کنسول پلی استیشن 4، بازی Rise of the Tomb Raider است که کمپانی Square Enix تا به امروز تاریخ انتشار این نسخه را مشخص نکرده است. به تازگی خرده فروش بزرگ آمازون تاریخ انتشار این بازی را بر روی خروجی وب سایت خود قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، خرده فروش معتبر و بزرگ آمازون مدتی پیش در وب سایت رسمی خود نسخه پلی استیشن 4 بازی Rise of the Tomb Raider را به صورت پیش فروش قرار داد. این صفحه شاهد اعلام شدن تاریخ انتشار این بازی هستیم. بر اساس اطلاعات درج شده در فروشگاه آمازون، بازی Rise of the Tomb Raider در اواخر سال میلادی جاری (30 دسامبر سال میلادی 2016 مصادف با 10 دی ماه سال 1395) برای کنسول نسل هشتم کمپانی سونی (پلی استیشن 4) منتشر خواهد شد.

البته هنوز فروشگاه های بزرگ دیگری مانند Game.Co.UK و گیم اسپات این بازی برای پیش خرید قرار نداده اند و در حال حاضر تنها شما می توانید این عنوان را در فروشگاه بزرگ آمازون پیش خرید کنید.

اگر این خبر منتشر شده توسط فروشگاه بزرگ آمازون صحبت داشته باشد، گیمرها و دارندگان کنسول پلی استیشن 4 باید روزها و ماه های زیادی را برای تجربه این بازی خارق العاده صبر کنند. در زیر می توانید تصویری از صفحه پیش خرید نسخه PlayStation 4 بازی Rise of the Tomb Raider را مشاهده کنید.

Rise of the Tomb Raider

تا به امروز خرده فروش بزرگ آمازون تاریخ انتشار بازی های مختلفی را در خروجی سایت خود قرار داده است که بسیاری از تاریخ به درستی پیش بینی شده بودند. برای مثال این خرده فروش ماه گذشته تاریخ انتشار نسخه PC همین عنوان را در وب سایت خود قرار داده بود که سرانجام کمپانی بزرگ Square Enix این خبر را تایید کرد.

شایان به ذکر است که عنوان بی نظیر Rise of the Tomb Raider ماه گذشته به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان به صورت رسمی منتشر شد. این عنوان توانسته نمرات و امتیاز بسیار خوبی را از منتقدان کسب کند. برای مثال وبسایت معتبر گیم اسپات به نسخه نسل هشتم این عنوان، نمره ۹ از ۱۰ و وبسایت معروف IGN نیز نمره ۹٫۳ از ۱۰ را داده است که این نمرات بیانگر فوق العاده بودن این بازی کمپانی Sqaure Enix است! همچنین این بازی در تاریخ ۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۶ مصادف با ۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای کامپیوترهای شخصی و کنسول نسل هفتم مایکروسافت (ایکس باکس 360) منتشر شد و طبق نقد های و بررسی های منتشر شده، عملکرد این دو نسخه تقریبا مشابه یکدیگر بودند. شما هم اکنون می توانید این بازی را بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، ایکس باکس 360 و کامپیوترهای شخصی تجربه کنید. متاسفانه یا خوشبختانه، تیم سازنده این بازی از قفل DRM برای جلوگیری از هک شدن بازی استفاده کرده اند و به همین علت برای تجربه این بازی باید نسخه اورجینال بازی را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما درباره تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن 4 بازی Rise of the Tomb Raider چیست؟ آیا این نسخه در تاریخ مشخص شده توسط خرده فروش آمازون منتشر خواهد شد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Segmentnext

ارسال نظر