رفع اختلال VPN سازمان ها / محدودیت ارتباطی خبرگزاری ها برطرف می شود

رسانه کلیک - شرکت ارتباطات زیرساخت از بررسی بروز اختلال در ارتباطات VPN سازمان ها و دستگاه های اجرایی و نیز رفع محدودیت های ارتباطات خبرگزاری ها با هماهنگی مراجع قانونی خبر داد.

رفع اختلال VPN سازمان ها / محدودیت ارتباطی خبرگزاری ها برطرف می شود

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور اطلاعیه ای درباره بروز اختلال در ارتباطات VPN سازمان ها و دستگاه های اجرایی، نسبت به رفع مشکل خبر داد.

این شرکت اعلام کرد: «با عنایت به بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN برغم تمهیدات اندیشیده شده، به منظور حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از بروز مشکل برای کسب و کارها و دستگاه های اجرایی، نهادها، سفارتخانه ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی، در صورت وجود هر گونه اختلال در ارتباطات به این وسیله از همه مراکز فوق الذکر تقاضا می‌ شود موارد را به آدرس رایانامه help@tic.ir ارسال کنند.

شرکت ارتباطات زیرساخت خود را ملزم می‌ داند در ساعات اداری و در اسرع وقت پس از دریافت درخواست نسبت به رفع مشکل اقدام و نتایج را به درخواست کننده اطلاع رسانی کند.

همچنین به منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری ها، سایت های خبری، نشریات خبری و روزنامه ها، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح، پس از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هماهنگی های لازم برای رفع محدودیت ها توسط مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهد آمد.»

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت از دستگاه ها و رسانه ها خواسته که درخواست رفع محدودیت خود را با حداقل اطلاعات، شامل نام شرکت یا دستگاه، IP اختصاصی شرکت اینترنتی سرویس دهنده و حوزه فعالیت تکمیل و ارسال کنند.

ارسال نظر