LawBreakers یک بازی متفاوتی خواهد بود

همان طور که اطلاع دارید، خالق فرانچایز خارق العاده Gears of War، آقای کلیف بلزینسکی، در حال ساخت یک بازی جدید به نام LawBreakers در سبک تیراندازی است. به تازگی ایشان اعلام کرد که این عنوان از جنبه های مختلفی با عناوین تیراندازی دیگری مانند Overwatch و Battleborn متفاوت است. این خبر در نمایشگاه PAX South سال جاری تایید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

LawBreakers یک بازی متفاوتی خواهد بود

به تازگی ایشان اعلام کرد که این عنوان از جنبه های مختلفی با عناوین تیراندازی دیگری مانند Overwatch و Battleborn متفاوت است. این خبر در نمایشگاه PAX South سال جاری تایید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، به تازگی وب سایت معتبر و بزرگ PC Gamer در نمایشگاه PAX South سال جاری مصاحبه ای با آقای کلیف بلزینسکی داشته است که در این مصاحبه، سوالات زیادی را از بازی جدید ایشان یعنی LawBreakers، پرسیده است. آقای کلیف بلزینسکی در این مصاحبه اعلام کرده است:

بازی LawBreakers از جنبه های مختلفی با بازی های دیگر که از نظر سبک و ژانر با این بازی شباهت زیادی دارند، متفاوت است. ایشان ادعا می کند که بازی باز ها و گیمرها در بازی LawBreakers می توانند از جت پک ها، قلاب های قفل شونده، پرش ها و حرکات دیوانه وار و بلند، تغییرات در جاذبه و... استفاده کنند.

به همین علت بازی جدید خالق سری گیرز او وار، یک بازی هیجان انگیز و شلوغی خواهد بود. البته این تفاوت ها فقط به موارد ذکر شده ختم نمی شوند بلکه سبک های هنری دنیای بازی LawBreakers نیز با دیگر عناوین مشابه، متفاوت است. آقای بلزینسکی می گوید که ممکن است بازی Overwatch برای گیمرهای کم سن و سال جذاب باشد و این در حالی است که رده سنی بازی LawBreakers رده R (جوانان) است. و به همین خاطر جوانان بیشتر از این عنوان لذت خواهند برد.

ایشان به صورت زیر اعلام کرد:

من امیدوارم که دنیای بازی LawBreakers از نظر هنری متفاوت باشد و جوانان این بازی را بازی کنند. من انتظار دارم که پسر 11 ساله شما عاشق بازی Overwatch باشد و روزانه این بازی را تجربه کند. و این امر کاملا طبیعی ای به حساب می آید. برادر بزرگ تر این پسر که حدود 14 سال سن دارد، باید بازی LawBreakers را ببیند! در این بازی خون ریزی های زیادی وجود دارد، مردمان به یکدیگر حرفای ناسزایی می گویند و به همین خاطر این بازی برای کودکان مناسب نخواهد بود.

آقای Bleszinski در ادامه صحبت های خود اضافه کرد:

من قصد دارم (انتظار دارم) همه بازی های شوتر (بازی LawBreakers) رده سنی R را دریافت کنند!

البته رده سنی این بازی تا به امروز مشخص نشده است و ایشان فقط از انتظاراتش صحبت کرده است و سازمان رده بندی بازی های ویدیویی بیانیه ای در خصوص این بازی منتشر نکرده است. البته لازم است بدانید که بازی های قبلی آقای کلیف بلزینسکی یعنی سری بی نظیر Gears Of War، رده سنی M (بزرگ سالان) را دریافت کرده بودند و ممکن است که این بازی نیز رده سنی M را دریافت کند.

بازی استودیوی Blizzard Entertainment یعنی بازی Overwatch که حدودا شبیه بازی جدید آقای Bleszinski است، رده سنی T (نوجوانان) را دریافت کرده است. آقای کلیف بلزینسکی در صحبت های خود بار ها اعلام کرد که خودش چندین بار بازی Overwatch را بازی کرده است و از نظر اون این بازی، یک بازی بی نظیر ترقی می شود. اما ایشان اعلام کرد که ایده هایی را برای بازی LawBreakers دارد که این بازی را با سایر عناوین مشابه متمایز می کند.

در پایان خبر، لازم است بدانید که بازی LawBreakers به صورت Free to Play در تاریخ نامشخصی از سال میلادی جاری برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی مبتی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر توسط استودیوی جدید آقای Bleszinski، Boss Key، واقع در شمال Carolina در حال توسعه می باشد و قرار است کمپانی Nexon America این بازی را به صورت رسمی برای پی سی ها منتشر کند. همان طور که اشاره شد، این بازی به صورت رایگان در اختیار تمامی پی سی بازها قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما در خصوص بازی جدید آقای کلیف بلزینسکی یعنی بازی LawBreakers چیست؟ به نظر شما ایشان می تواند موفقیت فرانچایز Gears of War را برای بار دیگر کسب کند؟ به نظر شما میزان دانلود این بازی و گیمرهای آن چقدر خواهد بود؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

ارسال نظر