باتری گلکسی اس 7 با توان شارژدهی 48 ساعته طراحی شده است

طبق تازه‌ترین اخبار به دست آمده، ظاهرا سامسونگ توجه ویژه‌ای به ظرفیت و عملکرد باتری گوشی هوشمند گلکسی اس 7 داشته و این موضوع منجر شده تا این محصول بتواند با یک بار شارژ کامل باتری تا دو روز نیازمند شارژ مجدد نباشد.

باتری گلکسی اس 7 با توان شارژدهی 48 ساعته طراحی شده است

همانطور که می‌دانید سامسونگ به طور رسمی خبر از معرفی پرچمداران جدید خود در روز بیست و یکم ماه فوریه داده است. بنابراین به زودی پرچمداران جدید این شرکت کره‌ای معرفی می‌شوند. تاکنون شایعات گسترده‌ای در رابطه با این محصولات منتشر شده و گوشی گلکسی اس 7 سامسونگ یکی از مهم‌ترین و پرتوجه‌ترین محصولاتی است که به منظور رونمایی رسمی از آن لحظه‌شماری می‌کنیم.

به تازگی تصایویری نیز از دو گوشی هوشمند گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج منتشر شده که در آن به وضوح می‌توان تشخیص داد که ابعاد گوشی گلکسی اس 7 اج نسبت به گلکسی اس 6 اج بزرگ‌تر خواهد بود. همچنین اخبار پیشین منتشر شده حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد پرچمداران جدید خود را با قابلیت پشتیبانی از حافظه جانبی و رم میکرو اس دی (Micro SD) روانه بازار کند. این بخش بدون تردید یکی از جالب توجه‌ترین و کاربرپسندترین خبرهایی است که را رابطه با پذچمداران جدید سامسونگ منتشر شد.

به گزارش کلیک، سامسونگ در طراحی پرچمداران جدیدش به مسئله عملکرد و ظرفیت باتری دستگاه توجه ویژه‌ای داشته است. بنا به ادعای آقای الدار مورتازین (Eldar Murtazin) از نویسندگان رسمی و شناخته شده روسی سایت Mobile Review ظاهرا باتری گلکسی اس 7 سامسونگ به راحتی با یک بار شارژ می‌تواند تا دو روز دوام را ارائه کند. آقای مورتازین به تازگی ویدئویی از این گوشی منتشر کرده که در آن روشنایی صفحه نمایش گلکسی اس 7 بر روی 100 درصد تنظیم شده و سپس دستگاه شروع به پخش ویدئو می‌کند. آقای مورتازین در این ویدئو نشان می‌دهد که باتری گلکسی اس 7 سامسونگ توانسته در بررسی پخش ویدئوی انجام شده تا 17 ساعت دوام و توان شارژدهی را از خود نشان دهد. وی مدعی شده که اگر روشنایی صفحه نمایش دستگاه در وضعیت 75 درصد قرار گیرد و قابلیت اتصال LTE آن برقرار بوده و دستگاه به طور همزمان به دو سیم کارت متصل باشد، باتری گوشی گلکسی اس 7 بدون بروز هیچ مشکلی تا دو روز توان شارژدهی را به همراه خواهد داشت. اگر این موضوع و ادعای آقای مورتازین صحت داشته باشد، شاهد ایجاد یک ارتقاء چشمگیر در گوشی گلکسی اس 7 نسبت به گلکسی اس 6 سامسونگ خواهیم بود.

شایان ذکر است که هنوز به طور دقیق مشخص نیست که باتری گلکسی اس 7 از نوع جداشدنی طراحی شده و یا جدانشدنی خواهد بود، با این وجود با توجه به سبک طراحی پرچمداران مدرن سامسونگ می‌توان پیش بینی کرد که باتری گلسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج از نوع جدانشدنی طدر نظر گرفته می‌شوند. آقای مورتازین همچنین مدعی شده که سامسونگ برای گوشی گلکسی اس 7 خود باتری با توان و ظرفیت 3000 میلی آمپر ساعت را در نظر گرفته و باتری گلکسی اس 7 اج 3500 میلی آمپر ساعتی است. ضمنا هر دوی این محصولات به طور پیش فرض از سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو بهره‌مند می‌شوند که نسبت به نسخه‌های پیشین این سیستم عامل بهره‌ورتر طراحی شده است. در نهایتا باید اشاره داشته باشیم که هنوز صحت هیچ یک از اخبار فوق در رابطه با باتری دو گوشی هوشمند گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج سامسونگ به طور رسمی از سوی این شرکت کره‌ای به تایید نرسیده است. بنابراین بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق‌ و رسمی مرتبط با این محصولات تا روز بیست و یکم همین ماه صبور بوده و منتظر رونمایی رسمی از این دو محصول باشیم.

منبع: androidheadlines

ارسال نظر