نسخه بتای Mirror’s Edge: Catalyst در راه است

اگر یکی از طرفداران پر و پا قرص فرانچایز Mirror’s Edge هستید و می خواهید در نسخه جدید این بازی هیچ گونه باگ و مشکلی وجود نداشته باشد، به کمپانی دایس الکترونیک آرتز کمک کنید! برای این کار شما می توانید نسخه بتای بازی Mirror’s Edge: Catalyst را به صورت رایگان دریافت کنید و پس از تجربه کامل این نسخه، استودیوی سازنده این بازی را از باگ ها و مشکلات موجود در بازی با خبر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

برای این کار شما می توانید نسخه بتای بازی Mirror's Edge: Catalyst را به صورت رایگان دریافت کنید و پس از تجربه کامل این نسخه، استودیوی سازنده این بازی را از باگ ها و مشکلات موجود در بازی با خبر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز برای انتشار موفق بازی Mirror's Edge: Catalyst، تصمیم گرفته تا نسخه بتای این عنوان مورد انتظار را به صورت رایگان در اختیار دارندگان کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین رایانه های شخصی قرار دهد. این خبر در وب سایت رسمی کمپانی Electronic Arts منتشر گردید. برای تجربه نسخه بتای بازی Mirror's Edge: Catalyst، ابتدا لازم است به وب سایت رسمی این بازی مراجعه کنید و در این وب سایت، عضو شوید. همچنین اگر یک حساب کاربری در وب سایت رسمی کمپانی الکترونیک آرتز داشته باشید، می توانید به این وب سایت مراجعه کرده و فقط پلتفرم مورد نظرتان را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که کاربران کنسول پلی استیشن 4 از نظر منطقه ای محدودیت دارند و تمامی کاربران این کنسول نمی توانند این نسخه بتا را تجربه کنند. به عبارت دیگر، نسخه بتای پلی استیشن 4 بازی Mirror's Edge: Catalyst فقط برای مناطق خاص در نظر گرفته شده است. این در حالی است که دارندگان کنسول نسل هشتم کمپانی مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان و دارندگان رایاه های شخصی بدون هیچ محدودیتی قادر به تجربه نسخه بتای این عنوان خواهند بود.

برای مراجعه به وب سایت رسمی بازی Mirror's Edge، اینجا کلیک کنید.

همچنین مدتی پیش سازندگان این بازی مورد انتظار اعلام کردند که سیستم گیم پلی بازی بهتر و روان تر از گذشته شده و گیمرها به راحتی می توانند حرکات پارکور را انجام دهند. برای مشاهده متن کامل این خبر، اینجا کلیک کنید.

بازی Mirror's Edge Catalyst در حال حاضر توسط استودیوی الکترونیک آرتز دایس ساخته می شود و کمپانی الکترونیک آرتز وظیفه انتشار این بازی را بر عهده دارد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در منبع معتبر خارجی، بازی Mirror's Edge: Catalyst ادامه نسخه قبلی این فرانچایز خواهد بود. اگر نسخه قبلی این سری را بازی کرده باشید حتما می دانید که تمام داستان آن به اتمام نرسیده و همچنان برخی مسائل و اسرار برای شما روشن نشده اند. همچنین در نسخه قبل به دنبال اهدافی بودید که متاسفانه به برخی از آن ها دست نیافتید و قرار است در این نسخه به سراغ اهداف جدید و قدیمی خود بروید. سازندگان این بازی برای کسب موفقیت سعی کردند که سیستم بازی را دوباره طراحی کنند. به همین منظور گویا شهر بازی Mirror's Edge Catalyst از نو طراحی شده و شخصیت بازی نسبت به گذشته کامل تر و بهتر شده است. عنوان محبوب و مورد انتظار Mirror's Edge Catalyst در تاریخ ۲۴ می سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامیپوترهای شخصی توسط کمپانی الکترونیک آرت منتشر خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی Mirror's Edge Catalyst چیست؟ آیا شما نسخه بتای این بازی را بازی خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Dualshockers

ارسال نظر