نسخه محدود باندل Amazing Red پلی استیشن پرو رسما معرفی شد

رسانه کلیک - شرکت سونی امروز از نسخه محدود باندل Amazing Red پلی استیشن پرو رونمایی کرد که با یک رنگ قرمز فوق العاده جذاب همراه است.

نسخه محدود باندل Amazing Red پلی استیشن پرو رسما معرفی شد

برخی افراد در هنگام خرید یک کنسول جدید، از آنجا که مبلغ بسیار بالایی برای آن می پردازند، لذا سعی می کنند تا عرضه نسخه بعدی هیچ هزینه ای را صرف این دستگاه نکنند. در سمت مقابل، بسیاری از کاربران نیز سعی می کنند تا ذوق و شوق این خرید را با اضافه کردن نکات جزئی مانند اسکین ها یا مواردی این چنینی بروز دهند.

سازندگان کنسول به همین دلیل سعی می کنند تا محصولات خود را به همراه باندل های جذاب به کاربران و طرفداران خود ارائه کنند. کمپانی سونی به تازگی باندل Amazing Red پلی استیشن پرو را معرفی کرده است که به احتمال خیلی زیاد، شدیدا مورد استقبال قرار می گیرد؛ چرا که رنگ قرمز معمولا سابقه خوبی در محصولات مختلف داشته و عملکرد خوبی را نیز از خود نشان داده است.

برای افرادی که از PS4 استفاده می کنند، این آپگرید می تواند یک ایده خوب به نظر بیاید. افرادی که از تلویزیون 4K با قابلیت پشتیبانی از HDR استفاده می کنند، باندل Amazing Red پلی استیشن پرو می تواند یک انتخاب مناسب به حساب بیاید.

[lightgallery images="179559,179560,179561,179562"]

در این نسخه که به صورت محدود در کشورهای مختلف به فروش می رسد، لوگوی اسپایدرمن روی بدنه دستگاه خودنمایی می کند و دسته بازی نیز به طرز شگفت انگیزی با رنگ قرمز طراحی و تولید شده است.

نسخه محدود باندل Amazing Red پلی استیشن پرو از هم اینک در وب سایت اختصاصی سونی برای پیش خرید قرار گرفته و علاقمندان می توانند شانس خود را در این زمینه امتحان کنند.

ارسال نظر