بلیزارد بر روی چند پروژه Diablo کار می کند

رسانه کلیک - شرکت سرشناس و پرآوازه بلیزارد هم اکنون بر روی چند پروژه Diablo مشغول به کار است که به احتمال قوی یکی از آن ها تا پایان سال جاری میلادی معرفی می شود.

بلیزارد بر روی چند پروژه Diablo کار می کند

بدون هیچ شک و تردیدی، مجموعه Diablo تاثیر به سزایی در صنعت بازی های ویدیویی و به خصوص سبک نقش آفرینی گذاشته است و با وجود اینکه بیش از شش سال از انتشار آخرین نسخه آن می گذرد، اما همچنان کاربران و گیمرها زیادی در اقصی نقاط جهان در حال تجربه آن هستند و این اثر روزانه میزبان هزاران و حتی میلیون ها بازیکن است.

از طرفی، شرکت بلیزارد همواره نشان داده که علاقه خاصی به عرضه سالانه مجموعه های خود ندارد و اختلاف زمانی زیادی میان انتشار نسخه های مختلف محصولات این شرکت به چشم می خورد. با این حال، به نظر می رسد کم کم نوبت مجموعه دیابلو فرا می رسد و به‌زودی نسخه های گوناگون و متعددی از این فرانچایز پرطرفدار و پرمخاطب ساخته و عرضه خواهد شد.

نسخه بعدی مجموعه Diablo امسال معرفی می شود!

در همین رابطه، چندی پیش شرکت بزرگ بلیزارد در شبکه اجتماعی توییتر به صورت رسمی از فعالیت بر روی چند پروژه Diablo خبر داد. هرچند، بلیزارد به صراحت از نسخه چهارم بازی دیابلو رونمایی نکرد و اطلاعات و جزئیاتی هم در خصوص این مجموعه به اشتراک نگذاشت، لیکن خبر خوب برای طرفداران مجموعه دیابلو این است که فعالیت سازندگان تنها به یک نسخه از این سری محدود نمی شود و هم اکنون چندین پروژه مختلف از فرانچایز Diablo در این استودیو مراحل ساخت و توسعه خود را طی می کنند.

شرکت بلیزارد در این باره می گوید:

خبرها در شرکت بلیزارد بسیار داغ است و ما هم اکنون بر روی چند پروژه Diablo مشغول به کار هستیم. توسعه برخی از این پروژه ها به زمان بیشتری نیازمند است، اما به احتمال قوی تا پایان سال جاری میلادی مواردی برای نمایش داشته باشیم.

این اولین باری نیست که شرکت بلیزارد از ساخت و توسعه پروژه Diablo صحبت می کند. اگر خاطرتان باشد، اوایل سال جاری میلادی بود که این شرکت در آگهی استخدام خود از افراد واجد شرایط برای ساخت یک عنوان معرفی نشده از مجموعه دیابلو دعوت به عمل آورد. از این رو، ظاهرا چند وقتی است که بلیزارد بر روی پروژه های جدید سری دیابلو کار می کند و تمرکز خود را بر روی این مجموعه قرار داده است.

پروژه Diablo می تواند نسخه نینتندو سوییچ بازی دیابلو 3، فصل تازه برای بازی دیابلو 3 و یا نسخه چهارم این مجموعه محبوب باشد.

با توجه به صحبت های شرکت بلیزارد، گویا تا پایان سال جاری میلادی شاهد معرفی یکی از این پروژه ها خواهیم بود. حال بسیاری از بازیکنان بر این باورند که این پروژه همان نسخه نینتندو سوییچ بازی دیابلو 3 است و سرانجام کاربران و دارندگان این کنسول نیز می توانند در جهان دیابلو به ماجراجویی بپردازند و از کاوش و مبارزه با دشمنان لذت ببرند.

همچنین، از آنجا که در حال حاضر بازی دیابلو 3 در مجموع شامل چهارده فصل مختلف می شود، شاید پروژه سال جاری میلادی بلیزارد، فصل جدیدی برای تمامی نسخه های بازی باشد و محتویات تازه تری را به صورت رایگان و یا پولی برای طرفداران و گیمرها به همراه آورد.

در هر حال، هنوز نمی توان در خصوص معرفی نسخه چهارم بازی Diablo و یا انتشار نسخه نینتندو سوییچ این مجموعه و همچنین عرضه فصل جدید بازی دیابلو 3 اظهار نظر کرد و باید انتشار جزئیات و اطلاعات بیشتر در این خصوص منتظر ماند.

گفتنی است؛ جدیدترین و آخرین نسخه از مجموعه Diablo تحت عنوان Diablo 3 در روز 26 اردیبهشت ماه سال 91 (15 می سال میلادی 2012) بر روی پلتفرم های ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 و همچنین رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز و مک او اس (macOS) منتشر شده است.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با پروژه Diablo چیست؟ به نظر شما، شرکت بلیزارد تا پایان امسال از نسخه چهارم این عنوان ویدیویی پرطرفدار رونمایی می کند و یا شاهد معرفی نسخه نینتندو سوییچ بازی دیابلو 3 خواهیم بود؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر