گوگل نسخه Go اندروید 9 پای را رسما معرفی کرد؛ عرضه در پاییز امسال

رسانه کلیک - گوگل نسخه Go اندروید 9 پای را معرفی کرد. این سیستم عامل که نسخه بهینه شده اندروید 9 است، پاییز امسال در اختیار کاربران قرار می گیرد.

گوگل نسخه Go اندروید 9 پای را رسما معرفی کرد؛ عرضه در پاییز امسال

گوگل نزدیک به یک هفته پیش اندروید 9 را با نام پای برای گوشی های پیکسل عرضه کرد ( اندروید 9 با نام اندروید پای برای گوشی های گوگل پیکسل عرضه شد ). حال این شرکت نسخه Go اندروید 9 پای را معرفی کرده است.

در سال گذشته میلادی این غول جستجوی اینترنتی از اندروید گو برای گوشی های اندرویدی اقتصادی رونمایی کرد ( از سیستم عامل اندروید Go چه می دانید؟ ). در نمایشگاه MWC 2018 گوشی نوکیا 1 به عنوان اولین دستگاه مجهز به این نسخه از سیستم عامل اندروید معرفی و در ماه آوریل سال جاری میلادی روانه بازار شد.

در حال حاضر نزدیک به 200 گوشی هوشمند مجهز به این سیستم عامل در بازار حضور دارند. گوگل تصمیم گرفته این نسخه از سیستم عامل اندروید را بروزرسانی کند. در همین راستا شاهد معرفی نسخه Go اندروید 9 پای با ویژگی های جدید هستیم.

نسخه Go اندروید 9 پای در مقایسه با نسخه گذشته خود به فضای کمتری برای نصب نیاز دارد. نسخه Go اندروید 9 پای نزدیک به 500 مگابایت فضای بیشتری را برای کاربر آزاد نگه می دارد. دستگاه های مجهز به این سیستم عامل با سرعت بالایی بوت می شوند.

تغییرات صورت گرفته از سوی گوگل باعث افزایش سرعت و امنیت نسخه Go اندروید 9 پای شده است. گوگل اپلیکیشن های Go را بازطراحی و ویژگی های جدیدی را به آن ها اضافه کرده است.

گوگل اعلام کرده اولین دستگاه های مجهز به این نسخه از سیستم عامل اندروید 9 پای در پاییز سال جاری میلادی روانه بازار می شوند. با توجه به این موضوع، انتظار می رود دستگاه های مجهز به نسخه گو اندروید اوریو به نسخه از سیستم عامل اندروید آپدیت نشوند.

ارسال نظر