بودجه ساخت Battalion 1944 تامین شد

اگر خبرها و اتفاق های دنیای گیم را روزانه دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که چند روز پیش عنوانی با نام Battalion 1944 به صورت رسمی توسط شعبه بریتانیا استودیوی Bulkhead Interactive معرفی شد. در زمان رونمایی از این بازی، اعلام شد که داستان بازی گردان 1944 مربوط به جنگ جهانی دوم خواهد بود. همچنین این استودیو در وب سایت بزرگ کیک استارتز کمپینی را ایجاد کرد که مردم و گیمرها هزینه ساخت و انتشار این بازی را در قالب کمک های مردمی تامین کنند. به تازگی طبق خبری که در سراسر فضای مجازی مشاهده می شود، این بازی توانست بودجه خودش را تامین کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

بودجه ساخت Battalion 1944 تامین شد

در زمان رونمایی از این بازی، اعلام شد که داستان بازی گردان 1944 مربوط به جنگ جهانی دوم خواهد بود. همچنین این استودیو در وب سایت بزرگ کیک استارتز کمپینی را ایجاد کرد که مردم و گیمرها هزینه ساخت و انتشار این بازی را در قالب کمک های مردمی تامین کنند. به تازگی طبق خبری که در سراسر فضای مجازی مشاهده می شود، این بازی توانست بودجه خودش را تامین کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، استودیوی Bulkhead Interactive در وب سایت کیک استارتز کمپینی را ایجاد کرد که فعالیت این کمپین از تاریخ 2 فبریه سال میلادی جاری شروع شد. گیمرها و کاربران با پرداخت حداقل 13 یورو می توانستند بخشی از این بودجه عظیم را تامین کنند و در عوض سازندگان بازی Battalion 1944، این بازی را به صورت رایگان در اختیار حامیان خود قرار می دهد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بودجه ساخت این بازی Battalion 1944 در حدود 100 هزار یورو اعلام شده بود.

گویا گیمرها و کاربران شیفته این بازی شده اند چرا که تنها در عرض 4 روز، بودجه 100 هزار یورویی این بازی تامین شد! بنا به خبرهای منتشر شده در وب سایت های معتبر خارجی، کمپین کیک استارتز بازی Battalion 1944، در عرض 4 روز توانست بیش از 110,931 یورو به دست بیاورد و بودجه ساخت بازی را تامین کند. از این خبر می توان برداشت کرد که گیمرها و بازی بازهای زیادی منتظر ساخت و عرضه این بازی در سبک جنگ جهانی دوم هستند. قرار بود کمپین بازی گردان 1944 در کیک استارتز، تا تاریخ 3 مارس ادامه پیدا کند اما به دلیل کمک های فراوان مردمی، این کمپین به کارش پایان داد.

بدون شک این اتفاق یک موفقیت بزرگی برای استودیوی بولک هد محسوب می شود. به همین خاطر مدتی پیش استودیوی بولک هد از تمامی حامیان تشکر و در بیانیه ای اعلام کرد که به اهداف جدید تری فکر می کند و اهداف گذشته خود را بهتر و بزرگ خواهد کرد.

هنوز تاریخ انتشار این بازی پرطرفدار مشخص نشده است ولی انتظار می رود که در ماه مارس سال 2017 به صورت رسمی منتشر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی Battalion 1944 و مشاهده متن کامل خبر معرفی این بازی، اینجـــــا کلیک کنید.

بازی Battalion 1944 در حال حاضر توسط موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته می شود و این بازی یک دنیا و محیط واقعی از جنگ جهانی دوم را برای گیمرها به ارمغان خواهد آورد تا در این محیط گیمرها و کاربران به صورت واقعی با یکدیگر به مبارزه بپردازند. داستان اصلی این بازی قرار است جنگ های Carentan و Bastogne باشد و گیمرها در این نبردها، می توانند با یکدیگر مبارزه کنند. سلاح های استفاده شده در این بازی نیز همانند سلاح های جنگ جهانی دوم خواهد بود و گیمرها با سلاح هایی همچون Kar98, M1 Garand, و Thompson دشمنان خود را نابود کنند. بخش هیجان انگیز و محبوب این بازی، BattleRank نام دارد. به کمک این بخش گیمرها می توانند با سایر بازی باز های جهان ارتباط برقرار کنند و وارد یک گردان حرفه ای شوند. (به عبارت دیگر یک گروه تشکیل بدهند) سپس به کمک این گردان ها در طی فصل های مشخص شده، بازی باز ها به صورت تیمی مبارزه خواهند کرد و در این مبارزات، امتیازاتی به گردان و تیم آن ها داده می شود که این امتیازات به دست آمده، سلاح ها و وسایل جدیدی را برای گیمرها به همراه خواهد آورد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در خصوص تامین بودجه بازی Battalion 1944 چیست؟ آیا شما یکی از حامیان و طرفداران بازی Battalion 1944 هستید؟ به نظر شما بازی Battalion 1944 در زمان انتشار چگونه عمل خواهد کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در همین پست به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

ارسال نظر