آیفون 5se با رنگی متفاوت می آید

شرکت اپل امسال با رونمایی از دو محصول جدید با رنگ های خارق العاده کاربران این برند محبوب را شگفت زده کرده است.

آیفون 5se با رنگی متفاوت می آید

به گزارش کلیک، شرکت اپل این روزها با شایعات بسیاری حول محور طراحی های جدید خود مواجه است. یکی از این شایعات رنگ جدیدی ست که اپل در طراحی آیفون 5se به کار برده است. رنگ صورتی گرم "hot pink" که در گذشته ای نه چندان دور تنها در طراحی و تولید آیپادها مورد استفاده قرار گرفته است. اپل در طراحی آیپد ایر 3 نیز از ترکیب رنگ تازه ای با نام "Golden rose" استفاده کرده است. رنگی جذاب که بسیاری از دوستداران اپل را شگفت زده کرده است.

همچنین در اقدامی دیگر از اپل، این شرکت سال گذشته مک بوک های خود را در سایز 11 اینچی با رنگ نقره ای فضایی"Space geray" به بازارهای جهانی معرفی کرده است. با توجه به تنوع رنگی به کار گرفته شده در محصولات جدید اپل می توان انتظار داشت این شرکت در آینده ای نه چندان دور رایانه ها و لپ تاپ هایی با رنگ های متنوع روانه بازار کند.

همچنین شایعات تازه ای مبنی بر عدم استفاده از "3D Touch" در آیپد ایر 3 به گوش می رسد که کارشناسان بر این باورند دلیل این فقدان این عملکرد پیش بینی هزینه های احتمالی آیپدایر 3 بوده است. انتظار می رود تا دو ماه آینده شرکت اپل طی مراسمی از محصولات جدید خود، آیپد ایر 3 و آیفون 5se پرده برداری کند.

منبع: tech.firstpost

ارسال نظر