جیسون بیتمن کارگردانی فیلمی با حضور جان سینا را عهده‌دار شده است

رسانه کلیک - قرار است فیلم جدید جیسون بیتمن با هنرنمایی جان سینا همراه باشد. این فیلم که در سبک اکشن کمدی می‌باشد، از شبکه نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

جیسون بیتمن کارگردانی فیلمی با حضور جان سینا را عهده‌دار شده است

همان طور که می‌دانید، جیسون بیتمن که (Jason Bateman) کارگردانی فیلم‌های Bad Words و The Family Fang را در کارنامه خود دارد، حالا باید در گام بعدی کارگردانی خود، به سراغ فیلم جدید شبکه نت‌فلیکس برود. گفتنی است که نویسنده این فیلم، مارک پرز (Mark Perez) خواهد بود که نویسندگی فیلم Game Night را پیش از این انجام داده است. نکته‌ی جالب توجه در این زمینه این است که مارک و پرز و جیسون بیتمن با یکدیگر در جریان فیلم Game Night همکاری داشته اند چرا که جیسون بیتمن در این فیلم، به جای مکس دیویس (نقش اول فیلم) ایفای نقش کرده است. لازم به ذکر است که در حال حاضر اسم این فیلم جدید اعلام نشده است. همچنین، هنوز مشخص نشده است که پخش آن برای چه مقطع زمانی برنامه ریزی شده است.

در فهرست نام تهیه کنندگان این فیلم، علاوه بر اسم جیسون بیتمن، نام همکار او در Aggregate Films (شرکت فیلمسازی که توسط جیسون بیتمن تاسیس شده است)، مایکل کاستیگان (Michael Costigan) هم دیده می‌شود. همچنین جو روث (Joe Roth) و جف کرشباوم (Jeff Kirschenbaum) سایر تهیه کنندگان این فیلم خواهند بود که هر دوی آن‌ها هم سابقه جالب توجهی در ساخت فیلم‌های کمدی دارند.

جان سینا (John Cena) پس از درخشش در فیلم‌های کمدی Daddy's Home 2 و Bumblebee این بار باید در سریالی ایفای نقش کند که به نظر می‌رسد سرنوشت درخشانی داشته باشد. کشتی کج‌کار سابق سری رقابت‌های WWE هم اکنون در حال صداپیشگی در فیلم‌ در حال ساخت The Voyage of Doctor Doliitle می‌باشد و از همکاران همتای او در این پروژه می‌توان به رامی ملک (Rami Malek)، تام هالند (Tom Holland) و سلنا گومز (Selena Gomez) اشاره کرد. همچنین او در فیلم Project X هم در کنار جکی چان هنرنمایی خواهد کرد.

آخرین فعالیت جیسون ریتمن هم مربوط به فصل سوم سریال Ozark هست که هم اکنون فصل سوم آن از شبکه نت‌فلیکس، در حال پخش است. Arrested Development و Kidding از دیگر فیلم‌هایی است که شاهد هنرنمایی این بازیگر 50 ساله در آن‌ها، در سال گذشته میلادی بودیم.

ارسال نظر