هواوی قصد دارد در برنامه ای 5 ساله به بزگترین تولید کننده گوشی هوشمند تبدیل شود

شرکت هوآوی اهداف بلند پروازانه ای در سر دارد. به گفته ریچارد یو یکی از مدیران ارشد این شرکت، آن ها قصد دارند تا به فاصله 5 سال آینده از دو رقیب خود یعنی سامسونگ و اپل پیشی بگیرند و بزرگترین تولید کننده اسمارت فون در جهان تبدیل شوند.

هواوی قصد دارد در برنامه ای 5 ساله به بزگترین تولید کننده گوشی هوشمند تبدیل شود

به گزارش کلیک، هوآوی در حال حاضر سومین شرکت از نظر تولید و فروش گوشی های هوشمند محسوب می شود و هرساله پیشرفت های بیشتری در این زمینه دارد. آن ها قصد دارند تا با شرکت های مخابراتی بیشتری در آمریکا همکاری داشته باشند و صادرات خود را 30درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهند.هوآوی با تولید گوشی Nexus 6P توانست در آمریکا مشهور شود و حالا شرکت های آمریکایی در صدد قراردارد بستن با هوآوی اند.

در سال 2015 هواوی توانست 104.1 میلیون اسمارت فون در سراسر جهان به فروش برساند که این مقدار 7.3 درصد از سهم بازار اسمارت فون های در جهان بود. البته این شرکت نسبت به سال 2014 پیشرفت شگرفی داشتو شاهد رشدی 53 درصدی بود (در سال 2014 هوآوی 68.1 میلیون اسمارت فون فروخت). اپل با 225.9 و سامسونگ با 320.2 میلیون فروش به ترتیب 15.9 و 22.5 درصد از بازار فروش گوشی های هوشمند را در اختیار دارند و در رده های دوم و اول هستند.

آیا هوآوی قادر است سامسونگ و اپل را پشت سر بگذارد و به بزرگترین تولید کننده گوشی هوشمند تبدیل شود؟ رسیدن به این هدف کاری بسیار سخت است و نیازمند تلاش و خلاقیتی بسیار است و باید تا 2021 منتظر ماند تا دید این رویای هوآوی به حقیقت می پیوندد یا خیر.

منبع:Phonearena

ارسال نظر