فروش نسخه طلایی پرچمداران سامسونگ با قیمت 2350 دلار!

سامسونگ برای آن دسته از افرادی که علاقمند به استفاده از گوشی‌های هوشمند لوکس و نسبتا عجیب هستند، نسخه طلایی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را عرضه می‌کند!

فروش نسخه طلایی پرچمداران سامسونگ با قیمت 2350 دلار!

سامسونگ به تازگی نسخه ساخته شده از طلای دو گوشی گلکسی اس 7 (Samsung Galaxy S7) و گلکسی اس 7 اج (Samsung Galaxy S7 Edge) را معرفی کرده و قصد دارد که به تعداد محدود و به صورت سفارشی این نسخه از پرچمدارانش را برای افراد علاقمند عرضه کند.

به گزارش کلیک، نسخه ساخته شده از طلای 18 عیار گوشی گلکسی اس 7 با پوشش پلاتینی مقاوم با قیمت 2350 دلار به فروش می‌رسد و نسخه ساخته شده توسط طلای 24 عیار این محصول قیمتی بالاتر را به همراه خواهد داشت (اشاره دقیقی به قیمت این نسخه نشده است).

سامسونگ تنها نسخه بهره‌مند از حافظه 32 گیگابایتی این محصولات را از جنس طلا تولید می‌کند. بنابراین اگر قصد خرید نسخه طلایی گلکسی اس 7 یا گلکسی اس 7 اج سامسونگ را داشته باشید باید به حافظه داخلی 32 گیگابایتی آن بسنده کنید، اگرچه حتما می‌دانید که پرچمداران جدید سامسونگ قابلیت پشتیبانی از حافظه جانبی را به همراه دارند.

اما با پرداخت مببغ 2350 دلاری به منظور خرید نسخه طلایی گوشی گلکسی اس 7، کمپانی سامسونگ هدایای ویژه‌ای را نیز برای شما ارسال می‌کند. این هدایا شامل یک هدست واقعیت مجازی Gear VR، یک پلیت شارژر بیسیم و یک جعبه شیک به منظور حمل و نقل هدست Gear VR سامسونگ می‌شود.

1

سامسونگ نسخه طلایی دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را با شعار Truly Exquisite به معنای "به واقع نفس" عرضه می‌کند. هم اکنون افراد علاقمند می‌توانند نسبت به پیش خرید نسخه طلایی هر یک از دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج سامسونگ اقدام کنند، اما عرضه آن‌ها پس از آغاز عرضه نسخه‌های اصلی این دو گوشی آغاز می‌شود.

نظر شما در رابطه با این موضوع چگونه است؟ آیا تمایل دارید که مبلغ 2350 دلار یعنی چیزی در حدود 8 میلیون تومان را به منظور خرید نسخه طلایی هر یک از دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج سامسونگ پرداخت نمایید؟ فراموش نکنید که با پرداخت این مبلغ یک هدست واقعیت مجازی Gear VR، یک پلیت شارژر بیسیم و یک جعبه شیک به منظور حمل و نقل این هدست نیز به شما اهدا می‌شود!

منبع: technobuffalo

ارسال نظر