آخرین تکنولوژی ساعت های مچی را با ساعت های آبی تجربه کنید

اگر شما جزو طرفداران ساعت های گران قیمت هستید و روی داشتن چنین ساعتی تعصب دارید، ساعت های سری N شرکت HYT یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.

آخرین تکنولوژی ساعت های مچی را با ساعت های آبی تجربه کنید

به گزارش کلیک، به جای تکیه کردن به ساعت های عقربه ای برای مشاهده زمان، این ساعت ها از یک سیستم هیدرو مکانیکی مایع در ساختار خود استفاده می کند. ساعت های شرکت HYT و Preciflex با قیمت حدود 23 میلیون دلاری (که البته مدل هایی با قیمت های مقرون به صرفه تر نیز وجود دارد) فقط یک ساعت آبی محسوب نمی شود، بلکه می توان آن ها را نوعی جواهرات جدید مایع به حساب آورد. شرکت Preciflex همچنین از این تکنولوژی در بخش های خودرو سازی و پزشکی نیز استفاده خواهد کرد. بنابر این اگر تکنولوژی میکرو سیال ها در آن بخش ها نیز رشد کند جای تعجبی ندارد.

BBq7YRE.img

شرکت HYT چیز بیشتری در مورد قابلیت های این ساعت نگفته است ولی انتظار می رود که این ساعت ها برای 3 سال به فروش برسند. ممکن است در آینده ین شرکت سرمایه گذاران قدرتمند بیشتری را گرد آورده تا روی این پروژه کار کنند. در حال حاضر این شرکت سرمایه گذاران قدرتمندی همچون رییس شرکت نستله را همراه خود دارد. اگر چه ممکن است نتیجه سرمایه گذاری آن ها فعلا چندان به چشم نیاید ولی می تواند در آینده یک وسیله لوکس را به یک قابلیت عادی در زندگی روزمره تبدیل کند.

منبع: msn

ارسال نظر