شارژر بیسیم خودروی برقی ساخته شد

به لطف یک تولید کننده لوازم جانبی، شارژ بیسیم خودروی تسلا مدل S در آخرین مدل آن امکان پذیر شد.

شارژر بیسیم خودروی برقی ساخته شد

به گزارش کلیک، تسلا مدل اس نوعی خودروی برقی و اولین محصول شرکت تسلا موتورز است. نام این خودرو از نام نیکولا تسلا مخترع صربستانی-آمریکایی موتورهای برقی متناوب گرفته شده است.

بخش اعظمی از نگرانی مالکین وسایل نقلیه برقی (Electric Vehicle) به خاطر اتصال وسیله نقلیه آنها به برق است. خوشبختانه، اخیراً به همت یک شرکت تولید کننده لوازم جانبی، شارژر بیسیم وسایل نقلیه برقی تولید شد تا مالکین خودرو تسلا مدل اس از این نگرانی خارج شوند.

این شرکت قصد دارد در بهار سال 2016 میلادی این شارژ بیسیم را تولید و با قیمت 2440 دلار به بازار عرضه نماید. این شرکت اعلام کرده است چنانچه شخصی حتی با سرمایه ای اندک برای خرید از هم اکنون اقدام کند قیمت نهایی آن برای وی 2440 دلار خواهد بود و علاوه بر آن از مزایای گارانتی بهره خواهد برد. اما کسانی که در زمان عرضه آن به بازار اقدام به خرید کنند دیگر شامل گارانتی نخواهند شد.

به منظور شارژ خودرو تسلا مدل اس با شارژر بیسیم، این شارژر به سادگی بر روی خودرو نصب می‌شود تا به آن 7.2 کیلو وات شارژ برساند. بر طبق آنچه که در وب سایت این شرکت درج شده است، این میزان شارژ برای طی مسافت 20 مایل در هر ساعت کافی است. لازم به ذکر است که استفاده از این شارژ منجر به تغییر در قابلیت‌‌های خودرو نمی شود.

علاوه بر این، چنانچه قصد استفاده و راه اندازی حرفه‌ای این محصول بیسیم را در خارج از خانه دارید، این محصول نیازمند یک مدار 50 آمپری است. این محصول در دمایی بین 0 تا 122 درجه فارنهایت قابل استفاده است.

با وجود این خبر بزرگ، لازم است تا جنبه های منفی آن را نیز بازگو کنیم.در حال حاضر، این شارژر بیسیم تنها با خودرو تسلا مدل اس سازگار است و با مدل های X و 3 این خودرو قابل سازگاری نیست.

منبع: mashable.com

ارسال نظر