واقعیت مجازی و ترن های هوایی؛ هیجان هیجان هیجان

اگر تابستان امسال برای تفریح و سرگرمی به پارک سیکس فِلَگز بروید، در بعضی از ترن‌ های هوایی می‌ توانید واقعیت مجازی را هم امتحان کنید!

واقعیت مجازی و ترن های هوایی؛ هیجان هیجان هیجان

به گزارش کلیک، مسئولان این پارک برای ارائه تجربه وصف ناپذیر ترن هوایی با واقعیت مجازی، همکاری خود را با سامسونگ آغاز کرده اند و فرد می‌ تواند این تفریح لذت بخش را به لطف واقعیت مجازی Gear سامسونگ که توسط اکولوس ارائه شده است، تجربه کند. در آمریکا تمام ۹ پارکی که به ترن هوایی مجهز هستند، از این فناوری جدید برخوردار خواهند شد؛ اما در بین این پارک ها، در ۶ پارک می‌ توانید فناوری انقلابی مبارزه با یک مهاجم بیگانه برای حفظ زمین را که در زمان آینده رخ می‌ دهد، تجربه کنید! سه ترن دیگر، تجربه واقعیت مجازی را با موضوع سوپرمن ارائه می دهد که در آن افرادی که سوار ترن هوایی هستند باید در شورشی در یک کلان شهر، لکس لوتر را شکست دهند.

در حالی که پارک سیکس فِلَگز اولین پارک در آمریکای شمالی است که با مجهز کردن ترن‌های هوایی خود به فناوری واقعیت مجازی نظر علاقه‌ مندان را به خود جلب کرده است، شهر بازی‌ های دیگر در اقصی نقاط جهان هم اعلام کرده اند که ترن‌ های خود را به این فناوری مجهز کرده اند. شرکت بازی آلتن تاور در انگلستان هم اعلام کرده است که قصد دارد ترن هوایی با واقعیت مجازی گالاکتیکا را در آپریل راه اندازی نماید که از واقعیت مجازی Gear سامسونگ هم استفاده می‌ کند. در پارک تُرپ، برنامه‌ه ایی برای راه اندازی قطار ارواح در نظر گرفته شده است که برای ایجاد یک سواری شبح وار کاملا خاص از واقعیت مجازی وایو اچ تی سی کمک گرفته است.

خالقان دنیای ماجراجویانه در پارک سیکس فِلَگز ادعا می‌ کنند که تا قبل از راه اندازی واقعیت مجازی برای عموم مردم، تجربه‌ای جدید از ترن هوایی را ایجاد می‌کنند. مسئولان این پارک اذعان کرده اند که هر یک از ترن‌ ها به اندازه کافی به هدست‌ ها مجهز شده است که باعث می‌ شود کاربران در دورهای مختلف از حالت مجازی خارج نشوند و هم چنین مدعی شده است که لازم نیست افراد نگران بیماری حرکت باشند، زیرا جلوه‌ های بصری با حرکت ترن هماهنگ شده است.

منبع: msn

ارسال نظر