استفاده از اِموجی برای کد نویسی

هیچ چیز نمی‌تواند مانند اِموجی پیام شادی را انتقال دهد، درست است؟ خب، شاید هیچ برنامه‌ای دیگری به اندازه زبان جدید برنامه نویس جدید اِموجی نتواند شادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

استفاده از اِموجی برای کد نویسی

به گزارش کلیک، اِموجی یک زبان برنامه نویسی با سطح بالا است که می‌تواند برای ساخت نرم افزارهای که توانایی اجرا شدن در چندین پلت فرم (سیستم عامل ) را دارند، مورد استفاده قرار گیرد. این زبان برنامه نویسی متن باز است و از چندین شیوه برنامه نویسی پشتیبانی می‌کند و تصویر نگاشت‌های کوچک ساختار و جریان آن را شکل می‌دهند.

این زبان به دلیل اینکه قابلیت پشتیبانی از چندین شیوه برنامه نویسی را دارد، یک رابط کاربری ثابت و پایدار را ایجاد می‌کند. شکلک‌های در حال لبخند همه چیز نیستند و شما باید برای حالات مختلف از کاراکترهای دیگر استفاده کند. همه چیز در اموجی به راحتی انجام می‌شود؛ پس مشکلی نیست و همه چیز خوب است.

برنامه شما با یک موتور زمان واقعی با کد اِموجی اجرا می‌شود که سریع‌تر از ماشین مجازی کنونی شما با میزان حجم متوسط است که تنها ۱۰۰ کیلو بایت حجم دارد. این موتور برنامه نویسی جدید سیستم عامل های اوبونتو، OS X، رازبین و بسیاری دیگرسازگار است.

پس اگر از بارها و بارها نگاه کردن به همان شکل‌هاخسته شده‌ اید، می‌تواند کیت‌های توسعه نرم افزار مربوط به اِموجی را از سایت GitHub دانلود کنید و برنامه نویسی را شروع کنید و اگر در کامپیوتر خود برنامه‌ای برای اجرا کردن آن ندارید، می‌توانید خود این برنامه را ایجاد کنید.

شرکت برای کسانی که در اِموجی روان نیستند، یک راهنما و دستور العمل برای مسلط شدن به این زبان برنامه نویسی ارائه داده است.
منبع: thenextweb

ارسال نظر