محمد جواد شماره داد!

رسانه کلیک - قطعی اینترنت خسارت های زیادی برای کسب و کارها در پی داشت. حال آذری جهرمی با اعلام شماره خود، از افراد درخواست کرده میزان خسارت های وارد شده را برای او پیامک کنند.

محمد جواد شماره داد!

قطعی اینترنت کابوسی بود که چندین روز مردم ایران را درگیر خود کرد. قطعی اینترنت بین الملل نزدیک به 7 روز ادامه داشت تا اینکه کم کم شاهد اتصال اینترنت خانگی و سپس اینترنت همراه بودیم. این قطعی مشکلات زیادی برای افراد عادی در پی داشت و همچنین بسیاری از کسب و کارها خسارت دیدند. تا به امروز شاهد انتشار آمارهای زیادی از میزان خسارت های وارد شده بودیم ( خسارت 2950 میلیارد تومانی کسب و کارهای اینترنتی در روزهای قطعی اینترنت ).

به تازگی وزیر ارتباطات با اشتراک شماره خود اعلام کرده افراد می توانند میزان خسارت های محتمل شده و یا درد و دل های خود را پیامک کنند. آذری جهرمی در پست خود گفته است:

«شماره تلفن بنده: ۰۹۱۲۲۹۹۷۸۲۱

دوستان عزیز سلام،
این ده روز اندازه‌ی ده سال برایم گذشت. برای رضایت شما بسیار تلاش کردم، بالاخره درسته امنیت مهمه ولی اگر در کنار آزادی باشه.
می‌دونید که برای من ⁧ #نظر_مردم و #حق‌الناس ⁩ از همه مهم‌تر است. برای جلوگیری از این اتفاقات در آینده نظرات و پیشنهاداتون و یا خسارت‌هایی که بهتون وارد شده یا حتی درد و دل‌هاتون رو لطفا کامنت بگذارید یا برایم به شماره تلفنم ۰۹۱۲۲۹۹۷۸۲۱ پیامک بفرمایید (می‌توانید متن پیامک‌های خود را برایم در توییتر و اینستاگرام منتشر کنید تا بقیه هم استفاده کنند).
من کاملا و صد درصدی در خدمت شما و در کنار شما هستم که صحبت‌هایتان را بشنوم.
یک دست صدا ندارد باید ⁧ #همه‌با‌هم ⁩ باشیم.

دوستدار شما،
محمد جواد.»

نظر شما در رابطه با این اقدام وزیر ارتباطات چیست؟ آیا به آذری جهرمی پیامک میفرستید؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

ارسال نظر