سفر مایکروسافتی به دنیای فانتزی بازی ها

همان طور که اطلاع دارید، یکی از استودیوی های کمپانی بزرگ مایکروسافت به نام Rare، در حال حاضر مشغول ساخت بازی ویدیویی ای به نام Sea of Thieves است. اخیرا کمپانی مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که بزودی یک مسابقه و رقابتی در خصوص عنوان Sea of Thieves برگزار می کند که برندگان آن به کشور انگلستان برای بازدید از استودیوی سازنده و تجربه زودتر این عنوان، سفر خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

سفر مایکروسافتی به دنیای فانتزی بازی ها

اخیرا کمپانی مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که بزودی یک مسابقه و رقابتی در خصوص عنوان Sea of Thieves برگزار می کند که برندگان آن به کشور انگلستان برای بازدید از استودیوی سازنده و تجربه زودتر این عنوان، سفر خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، بنا به گفته کمپانی مایکروسافت و استودیوی Rare، برندگان این مسابقه به کشور انگلستان به منظور بازدید از استودیوی Rare به صورت رایگان سفر خواهند کرد. برندگان در این سفر می توانند بازی محبوب Sea of Thieves را قبل از انتشار رسمی آن تجربه کنند و زودتر از بقیه گیمرها از بازی ذکر شده لذت ببرند. اما این رقابت و مسابقه چگونه است؟ با ما همراه باشید.

مدتی پیش استودیوی Rare در وب سایت معتبر و بزرگ Xbox Wire از کاربران درخواست کرد که ایده ها و نظرات خودشان را با این استودیو در میان بگذارند. این استودیو از کاربران و طرفداران خود پرسید:

ایده ها و نظراتی که هیجان و شور و شوق بیشتری را برای بازی Sea of Thieves به همراه آورد!

حال اگر شما ایده ها و نظرات جالبی برای بازی Sea of Thieves در سر دارید، می توانید با کمپانی مایکروسافت و استودیوی ریر در میان بگذارید. هر چقدر ایده و خلاقیت شما بهتر و بزرگ تر باشد، بدون تردید شانس پیروزی شما بیشتر خواهد بود. سیاست انتخاب برنده این رقابت به شرح زیر است:

  • ۳۳٫۰۰% - خلاقیت
  • ۳۳٫۰۰% - ارزش سرگرمی
  • ۳۳٫۰۰% - سطح هیجان و شور

رقابت و مسابقه استودیوی Rare سه پیروز دارد! همان طور که اشاره کردیم این سه نفر برای بازدید از استودیوی سازنده بازی و تجربه زود هنگام Sea of Thieves به کشور انگلستان سفر خواهند کرد. در این خصوص استودیوی سازنده بازی Sea of Thieves گفت:

طرفداران! ارسال بازخوردهای شما و روابط ما و شما کاربران و طرفداران در سیاست انتخابی کمپانی Rare بسیار مهم و ارزشمند می باشد. استودیوی Rare حتی در این جایگاه به فکر کاربران و گیمرهای بازی Sea of Thieves است و ما اولیت تمرکز خود را بر روی شما قرار داده ایم. این واقعیت تنها با گذشت زمان برای شما ثابت خواهد شد.

برای مشاهده تمامی جزئیات و قوانین این رقابت می توانید به وب سایت رسمی استودیوی سازنده بازی مراجعه کنید. برای مراجعه به وب سایت مذکور، اینجـــــــــا کلیک کنید.

عنوان Sea of Thieves که طبق ادعای کمپانی مایکروسافت، بهترین بازی ساخته شده استودیوی Rare می باشد، در تاریخ نامشخصی از سال میلادی جاری به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتم خود یعنی ایکس باکس وان و رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. همان طور که از اسم بازی مشخص است، گیمرها در بازی Sea of Thieves در نقش دزدان دریایی خواهند بود و به صورت مولتی پلیر (چند نفره) با یکدیگر به مبارزه خواهند پرداخت و منابع مالی یکدیگر را خواهند دزدید.

در انتهای این خبر، دیدگاه شما در رابطه با این رقابت و جایزه کمپانی مایکروسافت و استودیوی Rare چیست؟ آیا شما در این رقابت شرکت خواهید کرد؟ چه ایده ها و خلاقیت هایی برای بازی Sea of Thieves در نظر دارید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

ارسال نظر