میزو در ماه آوریل دو کنفرانس مجزا برگزار می‌کند؛ احتمال رونمایی از یک گجت هوشمند وجود دارد!

بنا به گزارشات به دست آمده، ظاهرا کمپانی میزو قصد دارد که در ماه آوریل دو کنفرانس متفاوت و مجزا را برگزار کند، اما به نظر شما دلیل این موضوع چیست و میزو در جریان این کنفرانس‌ها از چه محصولاتی رونمایی می‌کند؟

میزو در ماه آوریل دو کنفرانس مجزا برگزار می‌کند؛ احتمال رونمایی از یک گجت هوشمند وجود دارد!

همانطور که می‌دانید کمپانی میزو از جمله شرکت‌های چینی تولید کننده گوشی بوده که در سال ۲۰۱۵ عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خود نشان داده است. این کمپانی در سال ۲۰۱۵ توانست میزان فروش محصولاتش را از مرز ۲۰ میلیون نسخه عبور دهد. این موضوع در حالی است که میزان فروش محصولات این برند چینی در سال ۲۰۱۴ برابر با ۴٫۴ میلیون نسخه بوده است.

حال میزو قصد دارد که در سال ۲۰۱۶ نیز روند رو به رشد خود را ادامه دهد. این کمپانی چینی پیش بینی کرده که طی سال جاری میزان فروش محصولاتش را از مرز ۲۵ میلیون نسخه عبور دهد. حال برای رسیدن به این هدف باید شاهد اقدامات میزو در آینده باشیم. بدون تردید در دنیای پر از تکنولوژی کنونی، دستیابی به اهدافی این چنینی برای یک برند چینی چندان ساده امکان‌پذیر نخواهد بود. از اینرو پیش بینی می‌کنیم که میزو امسال میزان فعالیت‌هایش را در زمینه دستگاه‌های هوشمند موبایلی گسترش داده و شاهد رونمایی از محصولات بیشتری از سوی این برند چینی باشیم.

به گزارش کلیک، ظاهرا میزو قصد دارد که در ماه آوریل دو کنفرانس مجزا را برگزار کند. حال سؤالی که پیش آمده این است که چرا دو کنفرانس میزو به طور مجزا در یک ماه برگزار می‌شوند؟ اگر قرار باشد که میزو از محصولات مشابه و جدیدی رونمایی کند، قطعا تمامی آن‌ها در جریان یک کنفرانس معرفی خواهد کرد! پس دلیل این استراتژی عملکردی میزو چیست؟

انتظار دارم که در یکی از این دو کنفرانس شاهد معرفی رسمی پرچمدار جدید میزو یعنی گوشی هوشمند Meizu MX6 باشیم. بدون تردید اگر کنفرانسی برای ماه آینده در نظر گرفته شود، میزو از این محصول پرده‌برداری می‌کند. همچنین احتمال رونمایی از گوشی هوشمند Meizu M3 و Meizu M3 Note نیز در جریان این کنفرانس وجود دارد، اگرچه احتمال آن کم رنگ به نظر می‌رسد. فبلت PRO 6 میزو هم که در سال ۲۰۱۶ رونمایی خواهد شد، احتمالا طی سه ماه سوم یا چهارم این سال معرفی می‌شود و احتمال رونمایی از این فبلت در ماه آوریل تقریبا صفر درصد است. بنابراین می‌توان این چنین نتیجه‌گیری کرد که میزو در یکی از کنفرانس‌های ماه آوریل خود از پرچمدار جدیدش یعنی گوشی هوشمند Meizu MX6 رونمایی می‌کند و شاید در کنار این محصول گوشی Meizu M3 را نیز معرفی کند. در این شرایط میزو برای کنفرانس دوم خود چه برنامه‌ریزی خواهد داشت؟

به گزارش کلیک، این احتمال وجود دارد که میزو در جریان کنفرانس دوم خود از یک محصول کاملا منحصر به فرد و جدید برند خود پرده‌برداری کند. این محصول می‌توانید یک گجت هوشمند نظیر ساعت هوشمند اختصاصی میزو باشد. همچنین برخی از کارشناسان معتقدند که احتمال دارد میزو در جریان این کنفرانس از هدست واقعیت مجازی اختصاصی خود نیز پرده‌برداری نماید. با این حال هنوز شرکت میزو اطلاعاتی در این رابطه ارائه نکرده و حتی به طور رسمی تایید نکرده که در ماه آوریل دو کنفرانس اختصاصی را برگزار می‌کند. نظر شما در این رابطه چگونه است؟ به نظر شما اگر میزو در ماه آوریل دو کنفرانس مجزا برگزار کند، شاهد رونمایی از چه محصولاتی خواهیم بود؟

منبع: androidheadlines

ارسال نظر