سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی مشخص شد

رسانه کلیک - رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ثبت نام وام یک میلیون تومانی با نرخ ۱۲ درصد برای خرید اقلام مورد نیاز در اختیار سرپرستان خانوار شروع شده است.

سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی مشخص شد

محمد باقر نوبخت با بیان اینکه، در راستای کاهش آثار اقتصادی بیماری کرونا، 4 میلیون نفر میتواند، از یک تا 2 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند، گفت: علاوه بر این مقرر شده است کارتهای هدفمندی یارانه‌ها برای تمام خانوارها شارژ شود و طی 2 سال آینده با یک وقفه چند ماهه این وام از محل یارانه آنها کسر خواهد شد.

وی افزود، سرپرست خانوار تمام 23 میلیون خانواری که یارانه نقدی میگیرند میتواند از شارژ یک میلیون تومانی کارت یارانه استفاده کنند.

معاون رئیس جمهور گفت: بر این اساس متقاضیان میتواند بدون آنکه مراجعه ای به بانک داشته باشند از طریق وب سایت درخواست خود را ارائه کنند.

نوبخت ادامه داد، به این ترتیب یارانه افراد به عنوان ضمانت تسهیلات از سوی بانک ها پذیرفته می شود.

به گفته محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه یک میلیون تومان تسهیلات با نرخ 12 درصد برای خرید اقلام و تجهیزات مورد نیاز در اختیار سرپرستان خانوار قرار خواهد گرفت.

طبق دستور رییس جمهور این فرایند از ماه آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان ثبت نام وام یک میلیون تومانی می‌توانند بدون مراجعه به بانک‌ها در سایت هدفمندی یارانه ( refahi.ir ) درخواست خود را ثبت کنند.

ارسال نظر