گوگل smart reply را به نسخه وب اپلیکیشن اینباکس اضافه کرد

گوگل نسخه تحت وب اینباکس را که نسل بعدی اپلیکیشن ایمیل برای کاربران جیمیل است، به smart reply(پاسخ هوشمند) مجهز کرده است.

گوگل smart reply را به نسخه وب اپلیکیشن اینباکس اضافه کرد

به گزارش کلیک، قابلیت پاسخ هوشمند که چند ماه پیش برای اپلیکیشن اینباکس ارائه شده، این گونه عمل می‌کند که با بررسی محتویات ایمیل سه پاسخ سریع و مرتبط را آماده می‌کند و کاربر می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند و به عنوان پاسخ به فرد ارسال کننده ایمیل، ارسال کند و به این صورت به ایمیل‌های مختلف سریع‌تر پاسخ دهد و در وقت خود صرفه جویی کند.

پاسخ‌های پیشنهاد شده بسیار کوتاه هستند مثل "من اولی را دوست دارم" یا "ممنون، این کار را انجام دهید". از دیگر ویژگی‌های جالب این قابلیت این است که تشخیص می‌دهد که به کدام ایمیل‌ها باید پاسخ داد و کدام ایمیل‌ها نیازی به پاسخ ندارند، مثلا ایمیل‌هایی خبری و ایمیل‌هایی که با هدف بازاریابی ارسال می‌شوند نیازی به پاسخ ندارند.

زمانی که در حال استفاده از اپلیکیشن اینباکس هستید، پاسخ‌های پیشنهادی smart reply در دسکتاپ قابل مشاهده هستند.

حال این سوال مطرح می‌شود که چرا کاربرانی که در لپ تاب از اپلیکیشن اینباکس استفاده می‌کنند و برای تایپ کردن مطالب با محدودیت‌هایی که در گوشی وجود دارد مواجه نیستند، باید از این قابلیت استفاده کنند؟

همانطور که گوگل در زمان عرضه smart reply متذکر شد، کاربرانی که با گوشی کار می‌کنند به راحتی می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند؛ طبق گفته گوگل ۱۰ درصد از پاسخ‌هایی که با موبایل برای ایمیل‌ها ارسال می‌شوند، پاسخ‌های پیشنهاد شده و آماده هستند.

اما گوگل معتقد است کاربرانی که از لپ تاب استفاده می‌کنند و می‌خواهند سریعا به ایمیل‌های خود پاسخ دهند، نیز می‌توانند از این قابلیت بهره ببرند.

منبع: zdnet

ارسال نظر