آیا این کشتی فوق مدرن ساخته خواهد شد؟

این سوپر قایق هرمی شکل، بر جاذبه غلبه می‌کند و شبیه یک ناوشکن است.

آیا این کشتی فوق مدرن ساخته خواهد شد؟

در آینده‌ای نه چندان دور هرکس که در آب‌های گرم جزیره اسپانیایی ایبزا قایق‌رانی کند، ممکن است متوجه یک کشتی بسیار عجیب شود که در آن منطقه حرکت می‌کند. این کشتی شبیه یک هرم است و طراح آن، جاناتان شووینگ معتقد است که این کشتی یک کشتی لوکس فوق مدرن است. آن طور که در وسایل نقلیه مفهومی رایج است، این کشتی فوق مدرن نیز چیزی جز یک تصویر زیبا نیست و هنوز تبدیل به کشتی شووینگ نشده است زیرا او و تیمش هنوز قصد ساخت این کشتی را ندارند.

tetrahedron-superyach

این قایق رویایی به کمک بدنه عمودی که در زیر آن قرار گرفته است، روی آب می ایستد. بدنه هرمی HYSWAS یا همان هواپیمای آبی کوچک هیدروفویلی، هنگام سرعت گرفتن بالای سطح آب قرار خواهد گرفت و توسط هیدروفویل‌های قابل تنظیم آن حرکت خواهد کرد. برعکس در هنگام سکون، بدنه هرمی آن جمع شده و روی سطح آب شناور خواهد شد. در هنگام حرکت با سرعت معممولی، هیدروفویل‌ها از بدنه فاصله می‌گیرند و قایق در حالت حرکت قرار می‌گیرد.

tetrahedron-superyacht_

شووینگ در وبلاگ خود می‌گوید: "این قایق دو بخش دیگر در زیر بدنه هرمی شکل آن دارد که هنگام حرکت استفاده می‌شود و در هنگام سرعت گرفتن این بخش‌ها نیز برای افزایش سرعت، از آب خارج می‌شوند."

منبع: digitaltrends

ارسال نظر