سواری بی دردسر با هاوربردهای جدید

مدت ها بود که می خواستید یک هاوربرد بخرید ولی از سوزندان ها و منفجر شدن های آن می ترسیدید؟ ممکن است حالا زمان مناسب باشد.

سواری بی دردسر با هاوربردهای جدید

به گزارش کلیک، خوان کنترراس ، مدیر عامل و موسس Kiwano، می گوید هاوربرد جدید KO-X این ویژگی ها را ندارد. چگونه؟ ساده است: او برای ساخت این محصول فقط از قطعات قابل اعتماد و منابع قابل اعتماد استفاده کرده است.

بر خلاف همه هاوربردهای ارزان قیمت و بی کیفیت بازار که خارج از چین تولید می شوند، هاوربرد Kiwano به تجهیزات با کیفیت الکتریکی (و از همه مهم تر، باتری) سامسونگ مجهز شده است. با توجه به گفته های کنترراس، باتری، مواد شیمیایی و مدارهای سامسونگ باید خیلی بهتر از قطعات شرکت های دیگر کار کنند، و ادعا می کند که هاوربرد ساخته او اولین هاوربردی است که از قطعات سامسونگ استفاده می کند و همین امر باعث پیشی گرفتن کیفیت محصول از سایر محصولات موجود در بازار شده است.

۲

او ممکن است با گفتن چنین حرف هایی هدف خاصی داشته باشد. چرا تاکنون ساخت هاوربرهای بی کیفیت و ضعیف مهم ترین زمینه انتقادی این محصول بوده است و همین امر سبب فروش پایین آن را فراهم کرده بود. ولی حالا با ساخت چنین محصول مستحکم و با کیفیتی که به کمک سامسونگ تولید شده است، می توان باعث کاهش این مشکلات شد.

برخی از هاوربردها در بازار بیش از ۱۰۰۰ دلار قیمت دارند، ولی این هاوربرد برای مدت محدودی ۴۰۰ دلار قیمت دارد و بعد از آن به قیمت ۸۰۰ دلار باز می گردد. مطمئن باشید اگر تاکنون با هاوربرد خود در خیابان راه می رفتید و ترس از بروز هرگونه اتفاقی را در هر لحظه داشتید، با KO-X این نگرانی ها را نخواهید داشت.

منبع: digitaltrends

ارسال نظر