فروش ویژه عناوین یوبی سافت در استیم آغاز شد

کمپانی فرانسوی یوبی سافت هر از چند گاهی عناوین خود را در شبکه های مختلفی همچون استیم، پلی استیشن و ایکس باکس لایو با تخفیف های ویژه ای به فروش می رساند. ماه گذشته شاهد تخفیف های باورنکردنی این کمپانی در شبکه بزرگ پلی استیشن بودیم که به تازگی بر اساس گزارشات منتشر شده، این کمپانی، بازی های ویدیویی خود را در شبکه استیم، با تخفیف های مختلفی در اختیار گیمرها و پی سی بازها قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

فروش ویژه عناوین یوبی سافت در استیم آغاز شد

ماه گذشته شاهد تخفیف های باورنکردنی این کمپانی در شبکه بزرگ پلی استیشن بودیم که به تازگی بر اساس گزارشات منتشر شده، این کمپانی، بازی های ویدیویی خود را در شبکه استیم، با تخفیف های مختلفی در اختیار گیمرها و پی سی بازها قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، کمپانی یوبی سافت با همکاری شبکه بزرگ استیم، عناوین نسبتا جدید خود را در این شبکه به حراج گذاشته است. توجه داشته باشید که این تخفیف ها برای تمامی کاربران شبکه استیم در نظر گرفته شده اند و شما تنها تا روز ۲۸ مارس سال میلادی جاری فرصت استفاده از این تخفیف ها را دارید. از عناوین بزرگ و جدید تخفیف خورده، می توانیم به بازی های Assassin's Creed Syndicate، Far Cry Primal و Rainbow Six: Siege اشاره کنیم که به ترتیب با تخفیف ۵۰ درصدی، ۲۰ درصدی و ۳۳ درصدی قابل خریداری هستند.

البته تمامی این تخفیف ها، در شبکه استیم قرار دارند و پس از خریداری این عناوین، باید به شبکه یوبی پلی متصل شوید و بازی های زیر را در آن شبکه تجربه کنید. به دلیل محبوبیت و کاربران زیاد شبکه استیم، کمپانی یوبی سافت تخفیف های مورد نظر خود را در شبکه استیم قرار داده تا کاربران و گیمرهای زیادی را به سمت شبکه اختصاصی خود (یو پلی) بکشد.

در زیر می توانید لیست تمامی تخفیف های عناوین کمپانی یوبی سافت در شبکه بزرگ استیم را مشاهده کنید.

  • Assassin's Creed Syndicate - ۵۰ percent off
  • Far Cry Primal - ۲۰ percent off
  • Rainbow Six: Siege - ۳۳ percent off
  • Assassin's Creed 4: Black Flag - ۷۵ percent off
  • Far Cry 4 - ۵۰ percent off
  • South Park: The Stick of Truth - ۷۵ percent off

جدیدترین اثر کمپانی یوبی سافت یعنی عنوان Tom Clancy's The Division، متاسفانه شامل هیچ گونه تخفیف نشده و با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار در شبکه استیم به فروش می رسد. البته بازی فار کرای پریمال نیز تنها یک هفته زودتر از بازی دیویژن عرضه شده که هم اکنون با تخفیف ۲۰ درصدی قابل خریداری می باشد.

بازی نا امید کننده Far Cry Primal در تاریخ ۲۳ فبریه سال ۲۰۱۶ مصادف با ۴ اسفند ماه سال ۱۳۹۴ برای کنسول های نسل هشتم مایکروسافت و سونی (ایکس باکس و پلی استیشن ۴) منتشر شد. نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی نیز در تاریخ ۱ می سال میلادی جاری مصادف با ۱۱ اسفند سال ۱۳۹۴ عرضه گردید که متاسفانه عملکرد بسیار ضعیفی نسبت به گذشته داشت. بسیاری از منتقدان نمرات بسیار پایینی را به این بازی نسبت دادند و همه آن ها، به تکراری بودن گیم پلی، محیط بازی و... اشاره کرده بودند. اگر قصد خرید این بازی جدید یوبی سافت را دارید، پیشنهاد ما این است که ابتدا نمرات و نقدهای این بازی را مشاهده کنید چرا که ممکن است از خرید خود پشیمان شوید.

در پایان این گزارش، دیدگاه شما در خصوص عناوین تخفیف خورده کمپانی یوبی سافت چیست؟ آیا شما از این فرصت پیش آمده استفاده می کنید؟ کدام یک از عناوین بالا را خریداری خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلکی در میان بگذارید.

منبع: VG247

ارسال نظر