گوشی‌های هوشمند سری C کمپانی سامسونگ در راه هستند!

ظاهرا سامسونگ قصد دارد که تنوع محصولاتش را همچنان افزایش داده و از هر حرف انگلیسی برای محصولاتش یک خانواده تعریف کند! محصولات سری C سامسونگ جدیدترین خانواده از گوشی‌های هوشمند این شرکت کره‌ای هستند که به تازگی اطلاعات مربوط به آن‌ها منتشر شد.

گوشی‌های هوشمند سری C کمپانی سامسونگ در راه هستند!

کمپانی کره‌ای سامسونگ قصد دارد که تنوع محصولاتش را افزایش دهد. این شرکت هم اکنون سری محصولات گلکسی S، گلکسی A، گلکسی J و ... را تولید می‌کند و به طور کلی تنوع محصولاتش بسیار گسترده هستند. هر یک از سری محصولات این برند کره‌ای با توجه به رده قیمتی خاصی طراحی می‌شوند. به عنوان مثال پرچمداران این شرکت با حرف S نمایش داده می‌شوند و قیمت‌های بالایی دارند. گوشی‌های هوشمند سری A این کمپانی از محصولات میان رده رو به بالای آن بوده و از نظر کیفیت بسیار شبیه به سری محصولات S محسوب می‌شوند، اما از نظر قیمت نسبت به سری محصولات S ارزان‌تر خواهند بود. همچنین سری محصولات J این شرکت هم از میان رده‌ها و محصولات ارزان‌تر آن به شمار می‌روند. بنابراین همانطور که می‌بینید تنوع محصولات سامسونگ بسیار زیاد است، اما بنا به گزارشات به دست آمده ظاهرا در آینده نزدیک خانواده جدیدی از گوشی‌های هوشمند سامسونگ با لقب C معرفی می‌شوند!

به گزارش کلیک، ساعاتی پیش اطلاعات مربوط به یک گوشی هوشمند جدید برند سامسونگ در سایت Zauba منتشر شد. این گوشی هوشمند با کد اختصاصی SM-C5000 معرفی شده و از صفحه نمایشی ۵٫۲ اینچی بهره‌مند می‌شود. احتمالا این گوشی اولین محصول از گوشی‌های هوشمند سری C سامسونگ خواهد بود. بنا به گزارشات به دست آمده، ظاهرا سامسونگ قصد دارد که به زودی این محصول را در بازارهای کشور چین عرضه کند و بدون تردید پس از آن شاهد عرضه گسترده‌تر این گوشی هوشمند خواهیم بود. ضمنا گفته شده که گوشی هوشمند دیگری از محصولات سری C سامسونگ با کد اختصاصی C7000 نیز در حال طراحی بوده و به زودی از سوی سامسونگ معرفی می‌شود.

۱

اما محصولات سری C سامسونگ از نظر قیمتی چه محصولاتی خواهند بود؟ اگر به تصویر فوق نگاهی بیاندارید، مشاهده می‌کنید که قیمت هر نسخه از گوشی C5000 سامسونگ برابر با ۱۳۶۲۵ روپیه در نظر گرفته شده که این قیمت در حدود ۲۰۵ دلار خواهد بود! بنابراین از نظر قیمتی این گوشی در حد محصولات میان رده سامسونگ است. قیمت ۲۰۵ دلاری این محصول تقریبا با قیمت نسخه ۲۰۱۵ گوشی گلکسی J5 برابری می‌کند، اگرچه قیمت آن تا حدی بیشتر از قیمت اولیه در نظر گرفته شده برای نسخه ۲۰۱۵ گوشی گلکسی J5 است.

بنا به اطلاعات به دست آمده، احتمالا گوشی هوشمند C5000 سامسونگ با نام اختصاصی گلکسی C5 معرفی می‌شود. زمان رونمایی از این گوشی ظاهرا روز سی و یکم ماه مارس در نظر گرفته شده است. با این وجود هنوز سامسونگ به طور رسمی صحت هیچ یک از خبرهای فوق را به تایید نرسانده است.

منبع: gsmarena

ارسال نظر