Left 4 Dead 2 را در ایکس باکس وان بازی کنید

عرضه عناوین نسل هفتم و کنسول ایکس باکس ۳۶۰ برای کنسول ایکس باکس وان، روز به روز بیشتر می شود به طوری که هر روز، کمپانی بزرگ مایکروسافت عناوین جدیدی را به کمک قابلیت Backward Compatibility، برای کنسول ایکس باکس وان عرضه می کند. به تازگی بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی محبوب و پرطرفدار Left 4 Dead 2 که یکی از بهترین بازی های نسل هفتم محسوب می شود، به لطف قابلیت جدید مایکروسافت، بر روی کنسول ایکس باکس وان قابل بازی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

Left 4 Dead 2 را در ایکس باکس وان بازی کنید

به تازگی بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی محبوب و پرطرفدار Left 4 Dead 2 که یکی از بهترین بازی های نسل هفتم محسوب می شود، به لطف قابلیت جدید مایکروسافت، بر روی کنسول ایکس باکس وان قابل بازی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، کمپانی مایکروسافت در نوامبر سال میلادی ۲۰۱۵، با معرفی ویژگی Backward Compatibility، این قابلیت را برای گیمرها و کاربران خود فراهم کرد که بتوانند بازی های محبوب نسل هفتم را، با کیفیت بهتری بر روی کنسول نسل هشتم خود یعنی Xbox One تجربه کنند. از روز معرفی این ویژگی، مایکروسافت تلاش می کنند که تعداد این عناوین ویدیویی را بیشتر از قبل کند و تقریبا هر روز، به تعداد این بازی را می افزاید.

شایان به ذکر است که برخی از عناوین محبوب نسل هفتم و کنسول ایکس باکس ۳۶۰، هنوز در لیست بازی های Backward Compatibility مشاهده نمی شوند. برخی از کاربران درخواست های زیادی را از کمپانی مایکروسافت کردند که عناوین مورد علاقه کاربران را برای کنسول ایکس باکس وان نیز عرضه کند. متاسفانه عرضه عناوین قدیمی برای نسل هشتم، کار دشواری است چرا که مایکروسافت باید از ناشر و سازنده بازی مورد نظر، مجوز این کار را دریافت کند که هر از گاهی با مخالفت سازندگان بازی مواجه می شود. البته مایکروسافت قول عرضه عناوین بیشتری را داده و همواره برای اخذ مجوز بازی های نسل هفتم، تلاش می کند.

خبر عرضه بازی Left 4 Dead 2 برای ایکس باکس وان، در شبکه بزرگ اجتماعی توییتر توسط منبع معتبر میجر نیلسون تایید شد. بازی Left 4 Dead 2، دومین اثر موفق کمپانی ولو (Valve) می باشد که پس از عرضه بازی Counter Strike: Global Offensive برای کنسول Xbox One، این بار نوبت به این بازی محبوب یعنی Left 4 Dead 2 رسید که به کمک قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل هفتم، برای ایکس باکس وان عرضه شد.

عرضه شدن بازی Left 4 Dead 2 برای کنسول ایکس باکس وان، به این معناست که اگر شما نسخه فیزیکی این بازی پرطرفدار را برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ خریداری کرده باشید، می توانید دیسک بازی را داخل دستگاه یعنی ایکس باکس وان قرار دهید. در این صورت، در هنگام اجرای بازی، یک بروز رسانی نسبتا کوچک به صورت اتوماتیک دریافت خواهد شد که پس از نصب این بروز رسانی، قادر خواهید بود که این بازی بی نظیر را بر روی ایکس باکس وان بازی کنید. همچنین اگر نسخه دیجیتالی بازی را خریداری کرده باشید، با مراجعه به صفحه بازی Left 4 Dead 2 در شبکه ایکس باکس لایو، می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای، این بازی را از ایکس باکس لایو دانلود کرده و سپس آن را تجربه کنید.

روز گذشته، شرکت بزرگ مایکروسافت عناوین Halo Wars، SoulCalibur II و The King of Fighters را به کمک قابلیت Backward Compatibility، در اختیار کاربران ایکس باکس وان قرار داد. به علاوه، هفته گذشته شاهد عرضه عناوین Assassin's Creed و دارک سولز برای کنسول ایکس باکس وان بودیم. همان طور که مشاهده می کنید، مایکروسافت بر روی این قابلیت کنسول نسل هشتم خود به سختی مشغول به کار است و در آینده نزدیک، شاهد عرضه عناوین متعدد دیگری خواهیم بود.

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/633035409086396881/22F3F36E983D50A9255F2F0A47462AB4F40997CB/

رسانه کلیک، برای راحتی کاربران، لیست کامل عناوین Backward Compatibility را تهیه کرده است که برای مشاهده این لیست، اینجــــــــــا کلیک کنید.

عنوان پرطرفدار و پرفروش Left 4 Dead 2، در تاریخ ۹ نوامبر سال میلادی ۲۰۰۹ توسط کمپانی ولو برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، لینوکس و مک او اس عرضه شد. از افتخارات کسب شده این عنوان، می توانیم به جایزه بهترین بازی کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و جایزه بهترین بازی آنلاین و چند نفره ( VGX Award for Best Xbox 360 Game, BAFTA Games Award for Multiplayer ) اشاره کنیم. اگر علاقه زیادی به تجربه عناوین چند نفره دارید، این بازی بی نظیر را از دست ندهید!

یکی از عناوینی که بسیاری از کاربران مشتاق عرضه آن برای ایکس باکس وان بودند، بازی Left 4 Dead 2 است! طرفداران این بازی، بارها در شبکه ایکس باکس لایو و وب سایت رسمی ایکس باکس، خواستار اضافه شدن این بازی، به جمع عناوین کنسول ایکس باکس وان بودند. البته در این میان، عناوین Call of Duty: Black Ops II، Skyrim و Red Dead Redemption هم در بین درخواست های کاربرا مشاهده می شود که متاسفانه هنوز خبری در خصوص عرضه این عناوین برای ایکس باکس وان منتشر نشده است. با توجه به عرضه بازی Left 4 Dead 2، احتمال می رود که این عنوان ذکر شده در ماه های آینده برای ایکس باکس وان عرضه شوند.

در انتهای این گزارش، دیدگاه شما در رابطه با عرضه بازی Left 4 Dead 2 برای کنسول Xbox One چیست؟ آیا شما هم منتظر عرضه این بازی برای نسل هشتم بودید؟ این عنوان را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود تجربه خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در همین پست با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

ارسال نظر