مسنجر جدید فیسبوک در خدمت فرودگاه‌ها

فیسبوک برای حل مشکلات موجود در فرودگاه‌ها از برنامه مسنجر استفاده می‌کند.

مسنجر جدید فیسبوک در خدمت فرودگاه‌ها

به گزارش کلیک، فیسبوک مسنجر به سرعت تبدیل به مرکزی بزرگ برای چت با دوستان تبدیل خواهد شد. هفته گذشته فیسبوک با همکاری اولین شریک هواپیمایی خود مسنجری را ارائه کرد که به مسافران مستقر در فرودگاه اطلاعات لازم را ارائه خواهد کرد.
دیوید مارکوس، رئیس بخش مسنجر فیسبوک با گذاشتن پستی در صفحه فیسبوک خود نوشت: ما با همکاری اولین شریک هواپیمایی خود توانسته‌ایم برنامه مسنجر را در فرودگاه‌ها اجرا کنیم. با این کار استرس و عوارض مسافرت‌های هوایی از بین خواهد رفت. این موضوع یکی از دغدغه‌های شخصی برای من بوده که مفتخر به حل آن شده‌ایم.
با کمک این مسنجر، شرکت هواپیمایی KLM Royal Dutch قادر به ارسال پیغام‌های تبلیغاتی، اطلاع رسانی زمان پرواز به مسافرین، به روزرسانی وضعیت پرواز و پشتیبانی از مشتریان خود خواهد بود. این مسنجر در ۱۴۰ فرودگاه از سراسر دنیا که با شرکت KLM همکاری می‌کنند پشتیبانی خواهد شد.
به احتمال فراوان این مسنجر در آینده‌ ای نزدیک در خطوط هوایی دیگر نیز استفاده خواهد شد. این برنامه مسنجر که از برنامه اصلی فیس بوک مجزاست، شرکای تجاری جدیدی را برای فیس‌بوک به ارمغان می‌آورد. در حال حاضر طیف وسیعی از کمپانی‌های دیگر از جمله Uber، Lyft و Everlane آمادگی خود را برای همکاری با این پلت فرم اعلام کرده‌اند.
فیس‌بوک در نظر دارد در کنفرانس توسعه سالیانه خود که در ماه آوریل برگزار‌ می‌شود یکپارچه سازی تجاری برنامه مسنجر خود را رسماً اعلام نماید.
منبع: techinsider

ارسال نظر