ویوو از دو گوشی هوشمند رده بالا رونمایی می‌کند

تیزرهای تبلیغاتی جدید کمپانی ویوو (Vivo) از برنامه‌ریزی این شرکت به منظور رونمایی از دو گوشی هوشمند جدید با نام‌های اختصاصی Vivo V3 و Vivo V3 Max خبر می‌دهد.

ویوو از دو گوشی هوشمند رده بالا رونمایی می‌کند

کمپانی ویوو یکی دیگر از شرکت‌های طراح و تولید کننده گوشی هوشمند است که از سال ۲۰۰۰ میلادی وارد این صنعت شده و تاکنون نیز فعالیت‌های خود را ادامه داده است. شاید موفقیت‌هایی که ویوو در زمینه تولید گوشی به دست آورده با موفقیت‌های شرکت‌هایی همچون هوآوی، میزو و شیائومی قابل مقایسه نباشد، اما این شرکت گاها محصولاتی را تولید و روانه بازار می‌کند که نمی‌توان به سادگی از آن‌ها چشم‌پوشی کرد. احتمالا دو گوشی Vivo V3 و Vivo V3 Max دو نمونه از همین دسته محصولات به شمار می‌روند که به تازگی تیزرهای تبلیغاتی رسمی آن‌ها از سوی شرکت ویوو منتشر شده است.

در تیزرهای تبلیغاتی جدید ویوو اشاره مستقیمی به تجهیز دو گوشی نامبرده شده به قابلیت پخش صوتی قدرتمند شده و همچنین ویوو برای معرفی آن‌ها از شعار اختصاصی "Faster than fast" به معنای "سریع‌تر از سریع‌" استفاده کرده است. بنابراین احتمالا دو گوشی Vivo V3 و Vivo V3 Max از نظر قابلیت‌های پردازشی محصولات قدرتمند بود و توان پخش صوتی جالب توجهی دارند. بنا به گزارشات ارائه شده، ظاهرا هر دو گوشی مد نظر از بدنه‌ای تمام فلزی بهره‌مند می‌شوند. کمپانی ویوو در تیزرهای منتشر شده اشاره کرده که گوشی هوشمند V3 Max این شرکت از رمی ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی بهره‌مند می‌شود. در این بین اشاره دقیقی به ظرفیت رم و حافظه داخلی گوشی V3 نشده است.

به گزارش کلیک، دو گوشی هوشمند Vivo V3 و Vivo V3 Max از نظر عملکرد دوربین نیز محصولاتی بسیار عالی و قدرتمند خواهند بود. کمپانی ویوو در یکی از تیزرهای ارائه شده به طور رسمی اشاره داشته که زمان مورد نیاز به منظور اجرای اپلیکیشن دوربین دو گوشی Vivo V3 و Vivo V3 Max تنها ۰٫۷ ثانیه بوده و فرآیند فوکوس در آن‌ها نیز ظرف مدت زمان ۰٫۲ ثانیه تکمیل می‌شود. بنابراین سرعت عملکرد بالایی این دو گوشی در زمینه دوربین نیز کاملا محسوس خواهد بود.

کمپانی ویوو همچنین در یکی دیگر از تیزرهای مربوط به این دو گوشی به بهره‌مندی آن‌ها از تکنولوژی شارژ سریع خاصی اشاره کرده و مدعی شده که به موجب آن با ۵ دقیقه شارژ باتری دستگاه می‌توانید تا دو ساعت به پخش موسیقی بپردازید. ظاهرا دو گوشی هوشمند Vivo V3 و Vivo V3 Max به اسکنر اثر انگشت کاربر نیز مجهز می‌شود و کاملا مشخص است که خصوصیات و ویژگی‌های آن‌ها و سبک طراحی این دو محصول در رده پرچمداران قرار می‌گیرد. متاسفانه در حال حاضر اشاره دقیقی به زمان عرضه این دو محصول نشده اما با توجه به اینکه شاهد انتشار تیزرهای تبلیغاتی مربوط به آن‌ها بودیم، احتمالا در آینده بسیار نزدیک و ظرف چند روز آینده شاهد معرفی رسمی دو گوشی مد نظر نیز خواهیم بود.

متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با قیمت احتمالی این دو محصول و همچنین مناطقی که شاهد عرضه این دو گوشی هستند ارائه نشده، اما پیش بینی می‌کنیم که دو گوشی Vivo V3 و Vivo V3 Max با قیمتی رقابتی معرفی شده و رقیبی جدی برای محصولات برندهایی همچون سامسونگ، هوآوی، شیائومی و ... باشند.

منبع: androidauthority

ارسال نظر