پیشنهاد 5 هزار دلاری ایلان ماسک به یک نوجوان در ازای حذف حساب توییتر

جک سوئینی، نوجوان 19 ساله که جت شخصی ایلان ماسک را ردیابی می‌کرد، 5 هزار دلار بابت حذف حساب توییتر خود از این میلیاردر آمریکایی دریافت می‌کند.

پیشنهاد 5 هزار دلاری ایلان ماسک به یک نوجوان در ازای حذف حساب توییتر

پیشنهاد 5 هزار دلاری ایلان ماسک به یک نوجوان در ازای حذف حساب توییتر

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا ، بدون شک الهام‌بخش افراد بسیاری است. علاقه بی حد و مرز او به علم و فناوری باعث شده تا افراد بسیاری او را شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند. اما یکی دیگر از دلایلی که باعث محبوبیت ایلان ماسک شده، داستان‌های جنجالی او در توئیتر است. وی اخیرا با دادن پیشنهاد 5 هزار دلاری به یک نوجوان، از او خواسته تا صفحه توئیتر خود را حذف کند.

این نوجوان 19 ساله که جک سوئینی نام دارد، مدت‌هاست جت شخصی ایلان ماسک را ردیابی می‌کند. میلیاردر آمریکا در توئیتر به او پیام داده و از او خواسته حساب ElonJet@ را از کار بیندازد. وی 5 هزار دلار را نیز بابت این کار به جک پیشنهاد کرده است.

صفحه ElonJet@ تنها یکی از 15 حساب ردیابی است که جک ایجاد کرده است. او با برنامه‌ریزی ربات‌ها موفق شده تا لحظه پرواز و فرود جت شخصی ایلان ماسک را ردیابی کند. سوئینی جت شخصی افراد سرشناس دیگر مثل بیل گیتس و جف بزوس را نیز زیر نظر دارد. با این حال حساب ElonJet@ با بیش از 83 هزار فالوور، یکی از مشهورترین حساب‌های ردیابی جک است.

سوئینی تا کنون هیچ مبلغی از ماسک دریافت نکرده است. او که خود را یکی از طرفداران پر و پا قرص ماسک می‌داند، گفته که هیچ مشکلی با این موضوع ندارد و تا کنون نیز سود بسیاری از اکانت های ردیابی عایدش شده است. جک فالوورهای زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد، کدنویسی را یاد گرفته و حتی به عنوان توسعه‌دهنده اپلیکیشن در Uber Jets مشغول به کار است. سوئینی گفته همین که توانسته با ایلان ماسک، یکی از بزرگ‌ترین الگوهای زندگی‌اش صحبت کند، برای او بسیار ارزشمند است.

ارسال نظر