نویسنده «بازی تاج و تخت» در همکاری با مارول کتاب مصور می‌نویسد

جورج آر.آر. مارتین برای خلق یک مجموعه‌ جدید از کتاب‌های مصور، با شرکت مارول کامیکس همکاری می‌کند.

نویسنده «بازی تاج و تخت» در همکاری با مارول کتاب مصور می‌نویسد

به گزارش گاردین، این سری کمیک بر اساس مجموعه ابرقهرمانی کارت‌های وحشی (Wild Cards) به ویراستاری جی. آر.آر مارتین خلق خواهد شد.

کارت‌های وحشی که در مدت سه دهه توسط بیش از ۴۰ نویسنده نوشته شده و شامل ۲۵ رمان و ۲۰ داستان کوتاه است، داستان تاریخی ساختگی را روایت می‌کند که در آن زمین میزبان افرادی با قدرت‌های فرابشری می‌شود.

مارتین در این‌باره می‌گوید: «همان‌طور که طرفدارانم می‌دانند، مجموعه کارت‌های وحشی در قلبم جایگاه ویژه‌ای دارد. بنابراین برخورداری از این امتیاز که یکی از غول‌های صنعت داستان‌های کمیک چون مارول قرار است روایت آن را به یک کتاب مصور تبدیل کند، برایم لذت فراوان به همراه دارد.»

جورج ریموند ریچارد مارتین رمان‌نویس، فیلمنامه‌نویس و نویسنده داستان کوتاه و تهیه کننده تلویزیونی اهل آمریکاست. او خلق مجموعه رمان‌های حماسی و فانتزی نغمه یخ و آتش را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد که سریال محبوب بازی تاج و تخت (۲۰۱۹-۲۰۱۱) با اقتباس از آن ساخته شد.

مارتین در سال ۲۰۰۵ از طرف لو گراسمن مجله تایم به عنوان تالکین آمریکا معرفی شد و در سال ۲۰۱۱ در فهرست سالانه مجله تایم از ۱۰۰ چهره تاثیرگذار سال جای گرفت.

منبع:‌ ایرنا

ارسال نظر