آغاز پروازهای داخلی با ظرفیت کامل | مهلت فاصله گذاری تمدید نشد

طبق اعلام سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور، مهلت استفاده از ظرفیت ۶۰ درصدی خطوط داخلی به اتمام رسیده و هم‌اکنون مسافرگیری با ظرفیت کامل انجام می‌شود.

آغاز پروازهای داخلی با ظرفیت کامل | مهلت فاصله گذاری تمدید نشد

به گزارش کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «میراکبر رضوی» سخنگوی سازمان هواپیمایی اظهار داشت: «مهلت استفاده از ظرفیت ۶۰ درصدی در خطوط داخلی به اتمام رسیده و در این خصوص ابلاغیه جدیدی برای تمدید مهلت به ما اعلام نشده است. هم‌اکنون ناوگان با ظرفیت کامل اقدام به مسافرگیری می‌کنند.»

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور در مدت ۲ هفته‌ای که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرده بود، پروازهای داخلی تنها باید ۶۰ درصد ظرفیت خود را تکمیل می‌کردند. در این مدت تمامی شرکت‌های هواپیمایی این دستورالعمل را رعایت کردند و گزارشی از تخلف به ما اعلام نشده و از سوی دیگر تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی هم رعایت شده است.

در اواسط بهمن با شیوع سویه امیکرون ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که باید تمامی شرکت‌های هواپیمایی، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و تنها ۶۰ درصد ظرفیت خود را تکمیل کنند. در این زمینه به دلیل پیش فروش بلیت ها از هفته‌های قبل سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که از زمان ابلاغ این دستورالعمل، ایرلاین‌ها باید فروش خود را بر اساس ۶۰ درصد ظرفیت انجام دهند.

همچنین بخوانید: بلیت پروازهای خارجی گران ماند | چرا مالیات ارزش افزوده همچنان دریافت می‌شود؟

ارسال نظر