برگزاری سومین نشست تخصصی "معماری، دکوراسیون داخلی و مبلمان" در حوزه فودکورت و رستوران

بیست و سوم تیرماه امسال سومین نشست تخصصی "معماری، دکوراسیون داخلی و مبلمان" در حوزه فودکورت و رستوران، در مجموعه مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار گردید.

برگزاری سومین نشست تخصصی "معماری، دکوراسیون داخلی و مبلمان" در حوزه فودکورت و رستوران

آقای مهندس سهیل پورگلنار، موسس و مدیر برگزاری این نشست در خصوص این رویداد گفت:
" این نشست تخصصی سالانه که با هدف ارتقاء سطح تجربه و دانش فعالین در این حوزه تاسیس شده، امسال سومین دوره خود را با حضور صدها نفر از معماران، دکوراتورها و سازندگان مبلمان حوزه رستورانی و همچنین، کسب و کارهای وابسته این حوزه، تجربه می کند.
از آنجا که بیش از نیمی از سرمایه گذاری در کسب و کارهای رستورانی، مربوط به بخش دکوراسیون، مبلمان و معماریست، جای خالی چنین رویدادی احساس می شد. از این رو تصمیم گرفتیم با برگزاری سالانه چنین نشستی، در جهت توسعه دانش در این حوزه گام مهمی را برداریم. "
در بخش اول این نشست تخصصی، سه سخنرانی در حوزه های تخصصی نورپردازی، نشان شناسی، و دی ان ای برند در معماری توسط اساتید این حوزه آقایان دکتر محمدرضا انصاری، دکتر علیرضا صفاری و دکتر شهریار شفیعی صورت پذیرفت.
در ادامه، پنل تخصصی معماری با حضور دو تن از معماران برگزیده این دوره سرکار خانم مهندس جان نثار و آقای مهندس دانیال سیجانی اجرا شد.
معرفی و تقدیر از "برند ماندگار" حوزه مبلمان رستورانی ایران، تقدیر از هفت اثر برگزیده معماری رستورانی و تقدیر از حامیان این نشست از دیگر برنامه های سومین دوره نشست تخصصی معماری در حوره فودکورت و رستوران بود.
این نشست تخصصی در تیرماه هر سال توسط باشگاه کسب و کارهای غذا و نوشیدنی با مدیریت آقای مهندس سهیل پورگلنار و با حضور معماران منتخب و فعالین حوره رستوران و فودکورت ایران برگزار می گردد.

ارسال نظر