پر سرعت ترین گوشی های جهان را بشناسید

اگر فکر می کنید گوشی های Samsung Galaxy S7 Edge، LG G5 و یا iPhone 6S در رتبه های بالای این لیست قرار دارند، سخت در اشتباهید!

پر سرعت ترین گوشی های جهان را بشناسید

به گزارش کلیک، به نظر شما کدامیک از گوشی های هوشمند در بالاترین پله از نظر سرعت قرار دارد؟ آیا فکر می کنید گوشی هایی مثل Galaxy S7 سامسونگ یا iPhone 6S پر سرعت ترین گوشی های جهان هستند؟ اگر اینطور فکر می کنید باید تغییر عقیده دهید.

اپلیکیشن AnTuTu که یکی از مشهور ترین برنامه های ارائه دهنده بنچمارک موبایل است، لیستی شامل ده عدد از پر سرعت ترین گوشی های هوشمند در ماه می ۲۰۱۶ را منتشر کرده است. رتبه های بالای این لیست را گوشی های مختلف چینی اشغال کرده اند.

جالب است بدانید که گوشی های حائز رتبه های اول تا سوم همگی از پردازنده اسنپ دراگون ۸۲۰ استفاده کرده و به ۶ گیگابایت رم مجهز اند و گوشی های موجود در چهار رتبه اول توسط سازندگان چینی ساخته شده اند.

گوشی پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy S7 Edge رتبه ای بهتر از پنجمی کسب نکرده، و LG G5 نیز در جایگاه هشتم قرار گرفته است. طبق این لیست گوشی های iPhone 6S و iPhone SE نیز جایگاه های ششم و هفتم را از نظر سرعت کسب کرده اند.

۰۳۰۹۱۳۱۳-content

هنگامی که به رتبه های نهم و دهم لیست نگاه می کنید، شاهد افت چشمگیری در عملکرد سخت افزار آن ها نسبت به دیگر گوشی ها هستید. ولی با وجود ده ها گوشی قدرتمند ارائه شده توسط برند های معتبر باز هم قرار گرفتن در این لیست ۱۰ تایی افتخار بزرگی برای آن هاست.

همچنین نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد، عملکرد تقریبا مساوی گوشی های iPhone 6S و مدل ارزان تر آن یعنی iPhone SE است. مورد قابل توجه دیگر عملکرد بسیار نزدیک ۴ گوشی پرچمدار و مشهور موجود در بازار یعنی Galaxy S7 Edge، iPhone 6S، iPhone SE و LG G5 است.

منبع: zdnet

ارسال نظر