تجدید نظر واتس اپ در چند سرویس جدیدش

گزارشی جدید از آلمان می گوید که اپلیکیشن محبوب WhatsApp در مورد برخی از ویژگی ها و افزودن امکاناتی تازه، تجدید نظر می کند.

تجدید نظر واتس اپ در چند سرویس جدیدش

به گزارش کلیک، تصاویر WhatsApp نسخه بتا ۲٫۱۶٫۷٫۲۵۷ نشان می دهد که این برنامه، امکان اشتراک گذاری موسیقی بین کاربران را فراهم خواهد کرد. وقتی که آهنگ ارسالی در حال پخش است، یک نرم افزار پخش موسیقی همراه با کاور از این آهنگ بر روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد.

با توجه به گزارش هایی که در روز پنج شنبه منتشر شد، به زودی از شکلک های بزرگ هم در WhatsApp استفاده خواهد شد. اندازه این شکلک ها ۳ برابر اندازه فعلی آن ها خواهد بود. در گروه های عمومی، محتوا می تواند توسط هر کسی که دارای یک لینک خاص از آن گروه است، به اشتراک گذاشته شود.

اگرچه مدیران گروه می توانند برای جلوگیری یا بستن چت عمومی این لینک ها را حذف کنند. سیستم منشن کردن هم به کاربران اجازه می دهد که افرادی را که در چت آن ها نیستند در دفترچه اسامی خود لیست کنند.
همان طور که گفتیم، این نسخه از واتساپ در مرحله بتا است. در نهایت هم این ویژگی های جدید در نرم افزار متلعق به فیسبوک در فروشگاه های App Store و Google Play در دسترس کاربران خواهد بود.
باید دید آیا کاربران از تغییرات اعمالی بر روی واتساپ استقبال می کنند یا خیر. چرا که همیشه تطیبق یافتن با تغییرات زمان بر و کاری دشوار است. البته فیسبوک نشان داده است که با سلیقه کابران خود آشنا می باشد و همیشه بهترین ها را برای کاربران می خواهد.

ارسال نظر